Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-16
AR Accountant (m/f)
Nr ref. 32437_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Wrocław32437_MP_PL

Dla jednej z firm zlokalizowanych w centrum Wrocławia poszukuję osoby chcącej rozwijać się w księgowości lub zaczynającej swoją przygodę z finansami. Naszym Klientem jest centrum obsługujące spółki zlokalizowane w Europie, które dynamicznie rozwija się na lokalnym rynku od kilku lat oraz regularnie poszerza swoje struktury.
Oferujemy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Uczestnictwo w budowaniu nowej struktury
  • Możliwości szkoleń i rozwoju w ramach firmy
  • Klarowna ścieżka rozwoju kariery
  • Przyjazna atmosfera pracy
Opis stanowiska
  • Weryfikacja rachunkowa, formalna i ewidencjonowanie faktur
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z należnościami
  • Uzgadnianie kont
  • Księgowanie obciążeń od klientów
Profil kandydata
  • Wykształcenie finansowe, bądź relewantne doświadczenie w zakresie finansów, księgowości
  • Chęć poszerzania wiedzy oraz pracy z klientem międzynarodowym, dbałość o szczegóły
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z MS Office, ERP (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista