Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-18
Finance Manager
Nr ref. 31476_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Warszawa31476_MP_PL

Firma usługowa, lider w swojej branży, z siedzibą w Warszawie. Organizacja zajmująca się świadczeniem usług technologicznych dla klientów biznesowych.
Oferujemy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
Opis stanowiska
  • Prezentowanie pełnych danych finansowych w zakresie rachunku zysków i strat (P&L) przed lokalnym i regionalnym Zarządem
  • Opracowanie narzędzi sprawozdawczości zarządczej
  • Dostarczanie dokładnych danych finansowych osobom odpowiedzialnym za zarządzanie poszczególnymi liniami biznesowymi w celu bieżącego monitorowania efektywności biznesowej oraz umożliwienia właściwego reagowania
  • Zarządzanie procesem budżetowania i prognozowania oraz zapewnienie efektywności tych procesów
  • Zapewnianie odpowiedniej jakości i terminowości przygotowywanie analiz i raportów okresowych oraz ad hoc
  • Zapewnienie wysokiego poziomu świadomości na temat strategii finansowej wśród pracowników organizacji
  • Rozwój systemów finansowych oraz narzędzi kontrolingowych
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników sukcesu zdefiniowanych przez organizację
  • Zarządzanie i rozwój zespołu
Profil kandydata
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne, finansowe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu lub dziale finansowym (doświadczenie w firmie z "wielkiej czwórki" będzie atutem)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów, prognoz oraz umiejętność właściwej interpretacji ich realizacji i odchyleń
  • Doświadczenie we współpracy z działami sprzedaży i marketingu na poziomie zarządzających rynkiem/regionem
  • Rozbudowana i praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Silne połączenie wiedzy technicznej oraz finansowej wraz z zorientowaniem na biznes
  • Umiejętności analitycznego myślenia, inicjowania zmian i współpracy z decydentam
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, silne umiejętności interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik