Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-18
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Administracja
Data aktualizacji: 2019-02-18 Aplikuj

Specjalista ds. Administracji (m/f)

Warszawa32062_MP_PL

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, jeden z liderów w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki.
Oferujemy
  • pracę w stabilnej organizacji, na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet dodatkowych benefitów
Opis stanowiska
  • Obsługa floty samochodowej: obsługa umów z dostawcami kart flotowych, prowadzenie niezbędnej dokumentacji i formalności urzędowych, kontakt z klientem wewnętrznym pod kątem przestrzegania standardów, niezbędnej obsługi serwisowej)
  • Obsługa infrastruktury IT - kontakt z centralą i dostawcami usług w tym zakresie, dbanie o konfigurację sprzętu
  • Zapewnienie sprawnego i uporządkowanego przepływu i archiwizacji dokumentów
  • Zarządzanie korespondencją w spółce
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
Profil kandydata
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - na stanowisku związanym z administracją
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość funkcjonowania elektronicznego obiegu dokumentów
  • dobra znajomość zagadnień teleinformatycznych oraz obsługi urządzeń biurowych
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i dojrzałość w kontaktach z ludźmi

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców