Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-22
Chief Accountant (m/f)
Nr ref. 32498_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa32498_MP_PL

Zatrudniona osoba będzie raportowała bezpośrednio do CFO. Firma, dla której prowadzona jest rekrutacja ma siedzibę na Służewcu. Pracodawca zapewnia elastyczne godziny pracy.
Oferujemy
  • Auto służbowe
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Multisport
Opis stanowiska
  • Nadzór nad procesami księgowymi w spółce
  • Organizacja pracy i rozwój podległego zespołu
  • Sporządzanie bilansu i sprawozdań finansowych (TAX, GUS)
  • Współpraca z audytorami
  • Wdrożenie nowych procesów i usprawniających pracę zespołu księgowego
  • Utrzymywanie kontaktów biznesowych z managerami innych działów
  • Współudział w procesach optymalizacji procesów Grupy
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Staż pracy na stanowisku Głównej Księgowej >4 lat
  • Doświadczenie w pracy w organizacji międzynarodowej
  • Zarządzanie zespołem (minimum 2 osoby)
  • Bardzo dobra znajomość Polskich Standardów Rachunkowości
  • Mile widziana znajomość IFRS
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów
  • Wymagana znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Znajomość SAP
  • Oczekiwana bardzo dobra znajomość MS Excel

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista