Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-22
(Starszy) Specjalista ds. VAT
Nr ref. 32611_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC

Warszawa32611_MP_PL

Dla naszego klienta, międzynarodowej spółki z branży handlowej (lidera w swojej branży), poszukujemy osoby na stanowisko (Starszego) Specjalisty ds. VAT.
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji i korekt VAT, plików JPK
  • Prawidłowe rozliczanie podatku VAT i udział w optymalizacji rozliczeń
  • Weryfikacja oraz wdrażanie procedur dot. dostarczania danych i księgowań w zakresie rozliczeń VAT
  • Kontrola księgowań w zakresie VAT
  • Uzgadnianie sald na potrzeby VAT
  • Wsparcie podczas audytu w zakresie kontroli VAT
  • Kontakt z doradcą podatkowym na potrzeby VAT
Profil kandydata
  • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obszarem VAT
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Podatki, Rachunkowość, Finanse
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista