Michael Page
Data aktualizacji: 2019-08-21
Specjalista ds. kadr i płac
Nr ref. 33047_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Wrocław33047_MP_PL

Naszym klientem jest globalna firma produkcyjna.
Oferujemy
  • samodzielne stanowisko w firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie weryfikowane co rocznie w oparciu o raporty płacowe
  • doświadczenie zawodowe i przyjazne środowisko pracy
  • karta sportowa, opieka medyczna
Opis stanowiska
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy i nieobecności
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami pracowników
  • terminowe sporządzanie list płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego, odpraw, innych elementów płacowych
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Społecznych
  • rozliczanie składek ZUS pracowników, sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON
  • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie dokumentów do kapitału początkowego, rent i emerytur
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • prowadzenie spraw z zakresu grupowych ubezpieczeń
Profil kandydata
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 4 -letnia praktyka zawodowa na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie i wiedza w obszarze naliczania płac
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespołem
  • duża samodzielność, skrupulatność w realizacji zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista