Temat tygodnia
Zobacz, co decyduje o tym, że jedni dostają awans, a inni nie.
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Senior Business Analyst
Nr ref. 33077_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Analiza
Data aktualizacji: 2019-05-15 Aplikuj

Warszawa33077_MP_PL

W związku z rozwojem organizacji (jest to nowo tworzone stanowisko) poszukujemy osoby na stanowisko Senior Business Analyst, która będzie wspierała bezpośrednio Business Controllera odpowiedzialnego za kontroling biznesowy w Polsce. Przyszły/a Senior Business Analyst będzie miał okazję tworzyć analizy sprzedażowe, wyjaśniać odchylenia, brać aktywny udział w zamknięciach cyklicznych i budżetowaniu by docelowo być biznes partnerem i rekomendować działania, których celem byłby dalszy rozwój biznesu.
Oferujemy
Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz ciekawe możliwości rozwoju.
Opis stanowiska
  • Aktywny udział w procesie zamknięć cyklicznych, przygotowywanie raportów związanych z zamknięciem
  • Współudział w przygotowywaniu budżetu i planowaniu finansowym
  • Przygotowywanie analiz biznesowych i sprzedażowych: analiza marży, klientów firmy, produktów
  • Analizowanie kosztów firmy wraz z odchyleniami
  • Analiza wskaźników efektywności sił sprzedaży
  • Wsparcie analityczne (budowanie modeli biznesowych, planów wieloletnich, proponowanie KPI) nowych sposobów rozwoju biznesu
  • Tworzenie nowych narzędzi oraz usprawnianie istniejących
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji ad hoc
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Około 3 - 4 lata doświadczenia w pracy w finansach (dział kontrolingu, analiz, doradztwo)
  • Mile widziane doświadczenie w firmie handlowej oraz w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • Wysokie umiejętności analityczne i narzędziowe; bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z VBA oraz SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Proaktywność, inicjatywa w działaniu, chęć uczenia się

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców