Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-29
Polska
Kontroling, BPO/SSC

Kontroler Finansowy Produkcji - Siemiatycze

Polska32938_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży spożywczej, posiadająca kilka zakładów produkcyjnych w Polsce. Lokalizacja to Siemiatycze.
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia
Opis stanowiska
  • Przygotowanie budżetu rocznego i kontrola jego realizacji
  • Odpowiedzialność za zamknięcia cykliczne
  • Przygotowywanie raportów zarządczych wraz z komentarzami
  • Szczegółowa kontrola kosztów, w tym jednostkowych kosztów produkcji oraz odchyleń na produkcji
  • Kontrola inwentaryzacji, wycena produkcji, produkcji w toku, wyrobów gotowych
  • Analiza i kontrola stanów magazynowych, zapasów
  • Współpraca z działem księgowości pod kątem odpisów amortyzacyjnych oraz ustalanie rezerw
  • Kalkulacja opłacalności inwestycji oraz możliwości rozbudowy zakładu
  • Sporządzanie planów krótko- i długoterminowych
  • Wdrażanie systemów raportowych / narzędzi usprawniających kontrolę
Profil kandydata
  • Minimum 6 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale kontrolingu
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej - wymóg konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość i pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2
  • Ekspercka wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie SAP
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne - współpraca z wieloma osobami w fabryce

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista