Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-29
Kierownik Produkcji
Nr ref. 33087_MP_PL
Polska
BPO/SSC

Polska33087_MP_PL

Naszym klientem jest firma produkcyjna, która specjalizuje się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Organizacja na rynku funkcjonuje od ponad 20 lat i rokrocznie zwiększa swoje udziały w Polsce. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest około 40km na północny-zachód od Gdyni.
Oferujemy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą
  • Wsparcie w zakresie relokacji, pakiet medyczny, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe
Opis stanowiska
  • Stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa pracy w środowisku linii produkcyjnej
  • Efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym i grupą inżynierów
  • Wspieranie i rozwijanie pracowników działu
  • Realizacja założonych celów produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów i optymalizacja procesów produkcyjnych w danym obszarze
  • Przestrzeganie i rozwijanie standardów produkcyjnych
  • Uczestnictwo w planowaniu i realizacji projektów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość procesów technologicznych: wtrysk, termoformowanie
  • Min. 2-3 lata na stanowisku Kierownika Zmiany, Mistrza Produkcji, Kierownika Wydziału produkcyjnego w firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, zarządzania ludźmi oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu produkcyjnego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik