Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC
angielski, hiszpański

Księgowy/Księgowa z językiem hiszpańskim

Warszawa33364_MP_PL

Naszym Klientem jest globalna firma outsourcingowa, która ze względu na realizację planu rozwoju, poszukuje osoby na stanowisko Księgowy/Księgowa z językiem hiszpańskim. Firma zapewnia dynamiczne środowisko pracy, dające możliwości rozwoju kariery, sukcesów zawodowych.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną w dwóch opcjach preferencyjnych
  • Kartę sportową lub dofinansowanie do kultury i sportu
  • Możliwość ubezpieczenia na życie
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Elastyczne godziny pracy
Opis stanowiska
  • Samodzielna i kompleksowa obsługa Klienta
  • Księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, list płac
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT oraz GUS, NBP
  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów wg wymogów Klienta
Profil kandydata
  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT
  • Dużym atutem będzie znajomość programu Enova
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista