Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-06-12
Wrocław, dolnośląskie
Audyt, BPO/SSC

Seniorka/Senior w Zespole Audytu Ogólnego

Wrocław33227_MP_PL

Naszym Klientem jest globalna firma doradcza realizująca projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego.
Oferujemy
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery
  • bezpośredni kontakt z klientem podczas realizowanych projektów
  • partnerskie relacje i pracę w zgranym zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie
Opis stanowiska
  • Udział w projektorach z zakresu analizy sprawozdań finansowych spółek będących przedmiotem badania,
  • Wykonywanie i kontrola dokumentacji poprzez weryfikację zadań zleconych zespołowi projektowemu,
  • Przygotowywanie sprawozdania oraz innych dokumentów formalnych,
  • Utrzymywanie relacji i kontakt z klientami,
  • Identyfikowanie potencjalnych ryzyk.
Profil kandydata
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie zdobytego w obszarze rewizji finansowej,
  • Zainteresowania i znajomość rynku finansowego, jego specyfiki oraz bieżących trendów i wydarzeń,
  • Znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • Umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Wyższego wykształcenia i gotowości do dalszego rozwoju,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców