Temat tygodnia
Wywiad ze Scottem Newmanem, dyrektorem zarządzającym State Street Bank w Polsce.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Aflofarm
Data aktualizacji: 2019-05-16
Samodzielna Księgowa
Nr ref. GF/2/2019
Pabianice, łódzkie
Podatki, Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2019-05-16
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Pabianice
nr ref.: GF/2/2019

W naszej firmie będziesz odpowiedzialny za:

 • kontrolę formalno-prawna, merytoryczną i rachunkową dowodów księgowych, w szczególności faktur zakupu;
 • księgowanie faktur zakupu zgodnie z przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,
 • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach, dbanie o spójność dokumentacji księgowej,
 • przygotowanie danych do deklaracji VAT (od strony kosztowej i prawidłowości odliczenia VAT z bieżących dokumentów), uzgadnianie rejestrów VAT.

.

Profil kandydata:

 • doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych,
 • doświadczenie w pracy z systemami ERP,
 • wykształcenie kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse,
 • znajomość przepisów o rachunkowości,
 • praktyczna znajomość przepisów podatkowych,
 • umiejętność sporządzania rozliczeń podatkowych,
 • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
 • zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu,
 • umiejętności analityczne,
 • dyspozycyjność.
 Umowę o pracę
Umowę o
pracę
 Stałe godziny pracy
Stałe godziny
pracy
 Opiekę medyczną
Opiekę
medyczną
 Kartę sportową
Kartę
sportową
 Świadczenia ZFŚS
Świadczenia
ZFŚS
 Przyjazną atmosferę pracy
Przyjazną
atmosferę
pracy
 Możliwość rozwoju
Możliwość
rozwoju
 Pracę w gronie ludzi z pasją
Pracę w
gronie ludzi
z pasją
 Inowacyjne projekty
Inowacyjne
projekty
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego z numerem referencyjnym GF/2/2019, w tytule e-maila za pomocą przycisku Aplikuj
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 133/151, 95-200 Pabianice, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@aflofarm.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 133/151, 95-200 Pabianice, na potrzeby realizacji przyszłych procedur rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: rekrutacja@aflofarm.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Aflofarm Farmacja Polska sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 133/151, 95-200 Pabianice, tel.: +48 42 22 53 100 e-mail: aflofarm@aflofarm.pl (Aflofarm). Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres 3 lat na podstawie prawnie uzasadnionego interesu tj. w celu obrony ewentualnych roszczeń do czasu upływu ich okresu przedawnienia. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: daneosobowe@aflofarm.pl. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Aflofarm danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Aflofarm.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski