Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-08-21
Senior Python Developer
Nr ref. 190344/5217
Lublin, lubelskie
IT
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Poszukujemy Senior Python Developera dla Klienta, zajmującego się dostarczaniem usług finansowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów z obszaru bankowości, telekomunikacji, nieruchomości, e-commerce, a także firm użytku publicznego i sprzedaży wysyłkowej. Lokalizacja pracy Warszawa lub Lublin.

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
  • dostarczanie nowych funkcjonalności w rozwijanej platformie – oprogramowanie in-house – aplikacja do przepływu informacji i dokumentów,
  • analiza i tworzenie architektury nowych funkcjonalności,
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę zespołu oraz firmy,
  • praca w zespole scrumowym,
  • współpraca z zespołem Developerów, Analityków, Quality Assurance oraz DevOps.
Wymagania:
  • 3 – 5  lat doświadczenia w programowaniu w języku Python (zespół pracuje w Python 2.7 – 3.0),
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle/ PostgreSQL,
  • znajomości systemów Linux w zakresie administracji,
  • doświadczenie w pracy z Elastic Search i Docker,
  • umiejętność pracy z technologiami RabbitMQ, Celery,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą i chęć wymiany doświadczeń.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworków Flask i SQLAlchemy,
  • chęć rozwoju w roli Full Stack Developera,
  • doświadczenie w pracy z językiem JavaScript i frameworkiem VueJS,
  • znajomość systemu kontroli w wersji Git,
  • umiejętność konfiguracji Jenkins,
  • znajomość baz danych Redis i narzędzia do wizualizacji Graphite.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej 2 – 3 dni w tygodniu,
  • prywatną opieka medyczna,
  • kartę Multisport,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zajęcia z języka angielskiego prowadzone w czasie godzin pracy,
  • bilety komunikacji miejskiej.