Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Aegon

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Grupa kapitałowa AEGON w Polsce to cztery podmioty, których wspólnym celem jest zabezpieczenie Twojej przyszłości finansowej. Są to:

  • AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - ekspert w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych w ramach umowy ubezpieczeia na życie.
  • AEGON Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. - zarządza otwartym funduszem emerytalnym w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych.
  • AEGON Ubezpieczenia Majątkowe Oddział w Polsce Zakładu AEGON Magyarorszag Altalanos Biztosito Spółka Akcyjna z siedzibą w Budapeszcie, z siedzibą w Chorzowie - oferuje ubezpieczenia mienia.
  • AEGON Services Sp. z o.o. - rozwija, wspiera i koordynuje sieć sprzedaży spółek AEGON w Polsce.

Wszystkie polskie spółki AEGON są częścią międzynarodowej Grupy AEGON N.V.

AEGON N.V. to międzynarodowa grupa finansowa od kilkunastu pokoleń dbająca o zabezpieczenie  spokojnej przyszłości wielu milionom ludzi na całym świecie. Jej historia rozpoczęła się  160 lat temu w kolebce nowoczesnego kapitalizmu  - Holandii.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Aegon
ul. Wołoska 5
02-675 Warszawa