Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Bank Millennium S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

O NAS

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem komercyjnym oferującym swoje usługi wszystkim segmentom Klientów poprzez sieć oddziałów i indywidualnych doradców, bankowość elektroniczną oraz telefoniczną. Bank Millennium powstał w 1989 roku jako jeden z pierwszych prywatnych banków w Polsce. Jest także pierwszym bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium, w skład której wchodzą:

  • Millennium Leasing
  • Millennium Dom Maklerski
  • Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

Zatrudniamy prawie 6000 pracowników, w tym 2000 w Centrali w Warszawie i w Gdańsku. W naszej sieci detalicznej pracuje 3600 osób obsługujących 1,2 mln aktywnych Klientów w ponad 411  placówkach na terenie całego kraju. Zysk netto za rok 2014  wyniósł 651 mln zł.

NASZE WARTOŚCI

Znaczenie jakości usług, w tym jakości obsługi Klientów, odgrywa kluczową rolę w sposobie zarządzania Bankiem Millennium. Nastawienie na wysoką jakość produktów, obsługi i komunikacji pozwala nam na zwiększenie korzyści dla Klientów oraz możliwości skuteczniejszego wyróżniania się wśród konkurentów.

Orientacja na wyniki

Profesjonalizm i zaangażowanie są podstawą realizacji naszych celów. Każdy sukces jest dla nas motywacją do dalszej pracy, a każda porażka źródłem cennych doświadczeń. Jesteśmy nagradzani i promowani za osiągane przez nas wyniki.

Zadowolenie Klientów

Jesteśmy świadomi, że przyszłość naszego Banku zależy od satysfakcji Klientów. Potrzeby i oczekiwania naszych Klientów wyznaczają kierunki naszych działań. Zapewniamy Klientom produkty i usługi, które zaspokajają ich potrzeby. Najlepsze standardy obsługi Klienta stosujemy również wobec wszystkich, z którymi współpracujemy w Banku – Klientów wewnętrznych.

Rozwój pracowników

Ludzie są najważniejszym kapitałem Banku Millennium, dlatego inwestujemy w rozwój pracowników i pozyskiwanie nowych talentów. Każdy z nas zasługuje na sprawiedliwość, szacunek i zaufanie. Rozwijamy się, podnosimy swoje kompetencje poprzez szkolenia oraz okresową zmianę stanowisk i funkcji. Nasi liderzy są dla nas wzorem. Wspierają nasz rozwój tak, byśmy w pełni mogli wykorzystywać swoje możliwości.

Praca zespołowa

Łączą nas wspólne misja, wartości i cele. Dążymy do tego, by tworzyć zgrany i silny zespół. Wiemy, że pracując jako zespół, jesteśmy w stanie osiągać znacznie więcej. Wzajemnie się wspieramy i wspólnie uczymy, dążąc do tego, by wszystko, co robimy, robić jak najlepiej.

Oferty pracy

...
23.07.2024
...
Bank Millennium S.A.
Bank Millennium S.A.
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
...
23.07.2024
...
Bank Millennium S.A.
Bank Millennium S.A.
Analityk IT 23.07.2024
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT, Analiza
angielski
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

Bank Millennium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa