Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Citi Handlowy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

O nas

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów. Citi Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. Tak właśnie, w marcu 2001 roku, narodziła się jedna z największych instytucji finansowych w naszym kraju, która stanowi integralną część grupy Citi - wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach. Citi Handlowy obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Dzięki profesjonalizmowi, pomysłom i indywidualnemu podejściu, każdego dnia tworzymy coraz lepsze i bardziej przyjazne konsumentom produkty finansowe.


Praca w Citi Handlowy to:

Praca z najlepszymi i nieustanny rozwój

Citi Handlowy tworzą ludzie – eksperci w swoich dziedzinach. Dołączając stajesz się jednym z nas, pracujesz i uczysz się od najlepszych w atmosferze wzajemnego wsparcia i szacunku. Citi Handlowy to środowisko dla ambitnych, dające możliwość nieustannego dążenia do perfekcji. Dołącz do nas, a zagwarantujemy Ci satysfakcję i rozwój!

Odpowiedzialność i poczucie sprawczości

Wierzymy, że każdy w Citi Handlowy ma głębokie poczucie odpowiedzialności za swoją pracę i jej finalny rezultat. Zatrudniamy najlepszych i tak też traktujemy Cię od pierwszego dnia pracy. Pracujemy w poczuciu pełnego zaangażowania i odpowiedzialności, a jednocześnie korzystamy z narzędzi i wsparcia całej rodziny ekspertów Citi Handlowy i grupy Citi.

Stabilność

Wierzymy, że ludzie pracują efektywnie, jeśli mają ku temu odpowiednie warunki i pewność w miejscu pracy. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mogli skupić się na realizowaniu zawodowych aspiracji poprzez stabilność zatrudnienia, wsparcie w rozwoju i pełny dopasowanych udogodnień pakiet socjalny.

Decydowanie o swojej karierze

W Citi Handlowy jest tyle ścieżek kariery, ilu jest ludzi. Każdy sam decyduje, jak będzie wyglądała jego własna, a możliwości są niezliczone - zachęcamy pracowników do wyboru tej najbardziej im odpowiadającej. Dajemy narzędzia i wsparcie w rozwijaniu umiejętności oraz zainteresowań. Jeśli się sprawdzisz, Twoje możliwości wzrosną zarówno w Citi Handlowy, jak i w całej Grupie Citi na świecie.

Globalność i różnorodność

Będąc integralną częścią grupy Citi jesteśmy prawdziwie globalnym bankiem, co leży u podstaw naszej różnorodności. Różnimy się pod względem posiadanych talentów, pochodzenia, kompetencji, wieku jak i płci. Współpracujemy ze sobą każdego dnia, bo mamy wspólny cel - zapewnienie najlepszej jakości obsługi klientom.

Odpowiedzialność społeczna

Mamy wysokie poczucie społecznej odpowiedzialności. Za pośrednictwem Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga realizujemy programy społeczne, jedne z największych w kraju. Nasi pracownicy nie tylko dzielą się pomysłami, ale także sami czynnie włączają się w akcje społeczne.

Student

Jesteś u progu kariery i mierzysz wysoko, chcąc rozwijać się u boku profesjonalistów? Zależy Ci na pracy przy znaczących projektach, które mają wpływ na tworzenie produktów, procesów, narzędzi oraz kultury pracy?

Citi Handlowy to miejsce dla Ciebie!

Wierzymy, że do efektywnego rozwoju niezbędne są trzy elementy, które dostarczamy sobie nawzajem:

Experience. Doświadczenie to doskonały nauczyciel, dzięki niemu możemy osiągać wspaniałe rzeczy. Poprzez realizację codziennych obowiązków, zarządzanie czasem, podejmowanie nowych projektów i wychodzenie z trudnych sytuacji – zwłaszcza tych spoza strefy komfortu - uczymy się najwięcej. Zawsze możemy ulepszyć to, co już osiągnęliśmy, a praktyka rzeczywiście czyni mistrza. Weryfikując postępy, wyciągamy wnioski, aby w lepszy sposób stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. W Citi Handlowy zapewnimy Ci możliwość pracy przy realnych projektach i zdobywanie doświadczenia poprzez ich realizację.

Exposure. Uczenie się jest procesem opartym na współpracy – otwartej i szczerej wymianie wiedzy, pomysłów i doświadczeń. Najbliższe otoczenie zapewniające interakcje z utalentowanymi osobami, ekspertami w swoich dziedzinach ma kluczowe znaczenie dla nauki i rozwoju. W Citi Handlowy znajdziesz tych, którzy „wiedzą, jak”, będziesz mieć dostęp do mentorów i menadżerów, których zawsze możesz prosić o opinię, a także współpracowników, będących profesjonalistami gotowymi podzielić się wiedzą.

Education. W miarę rozwoju w Citi Handlowy możemy zaoferować Ci udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych wspierających Cię w zdobyciu nowych kompetencji lub certyfikatów koniecznych do wykonywania obowiązków. Na co dzień możesz korzystać z dużego wyboru kursów e-learningowych dostępnych w ramach platform szkoleniowych.

Dołącz do nas jako student lub absolwent, by wziąć udział we wciągających i starannie zaprojektowanych programach, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła:

 

PROGRAM PRAKTYK LETNICH

Jednym z głównych sposobów identyfikowania talentów w Citi Handlowy jest Program Praktyk Letnich przeznaczony dla studentów wszystkich kierunków, którzy ukończyli przynajmniej drugi rok studiów.  

Program Praktyk Letnich realizowany jest w miesiącach wakacyjnych (lipiec – wrzesień) we wszystkich obszarach banku i trwa 2,5 miesiąca. Podczas tego czasu zdobędziesz doświadczenie zawodowe pracując ramię w ramię z zespołem profesjonalistów oraz wiedzę dotyczącą funkcjonowania banku, którą przekażą Ci nasi pracownicy na specjalnie zorganizowanych szkoleniach. Sprawdzisz się w dużej, międzynarodowej organizacji.

Rozpoczęcie naboru do Programu Praktyk Letnich startuje zazwyczaj w lutym.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Co bierzemy pod uwagę w procesie rekrutacji?

 

PROGRAMY ROTACYJNE DLA ABSOLWENTÓW

Programy rotacyjne dla studentów i absolwentów to unikalna i starannie zaprojektowana możliwość rozwoju przeznaczona dla najlepszych studentów i absolwentów (do roku po ukończeniu studiów). Każdy program to indywidualna ścieżka rozwoju, która daje szansę na poznanie szerokiej perspektywy biznesowej dzięki kolejnym etapom programu w różnych obszarach banku. Programy torują drogę do pracy przy projektach istotnych z punktu widzenia całej organizacji oraz współpracy z kadrą wysokiego szczebla. Uczestnicy programu wspierani są przez mentorów oraz tworzą społeczność, która pozwala im na budowanie szerokiej sieci profesjonalnych kontaktów wewnątrz organizacji oraz uczestnictwie w dedykowanych im szkoleniach i spotkaniach wewnętrznych. Dobrze wykorzystana szansa, jaką daje program rotacyjny w Citi Handlowy, będzie działać jak akcelerator kariery.

Programy rozpoczynają się zazwyczaj w lipcu, trwają dwa lata i podzielone są na cztery półroczne rotacje. Obszary, w których najczęściej uruchamiane są programy rotacyjne: Bankowość Detaliczna, Bankowość Korporacyjna, Bankowość Transakcyjna, Operacje i Technologie.

Rozpoczęcie naboru do programów rotacyjnych startuje zazwyczaj w lutym.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Co bierzemy pod uwagę w procesie rekrutacji?

 

Specjalista

Zależy Ci na stabilnej pracy w profesjonalnym środowisku, z jedoczesną możliwością decydowania o kształcie swojej kariery i realnym wpływem na tworzenie produktów, procesów, narzędzi oraz kultury pracy?

Citi Handlowy to miejsce dla Ciebie!

W ramach banku możesz rozwijać się w poniższych obszarach:

Bankowość Detaliczna

Cześć banku odpowiedzialna za obsługę klientów indywidualnych, w tym klientów zamożnych Citigold, Citigold Private Banking oraz mikroprzedsiębiorstw. W ramach tego obszaru zarządzamy produktami kredytowymi, inwestycyjnymi i ubezpieczeniowymi, siecią sprzedaży i jakością obsługi klienta oraz rozwojem bankowości mobilnej.

Bankowość Korporacyjna

W ramach tego obszaru koncentrujemy się na oferowaniu klientom najwyższej klasy produktów i usług przy wykorzystaniu wyjątkowej globalnej sieci Citi.  Dbamy o finanse firm zarówno z sektorach średnich i dużych przedsiębiorstw, polskich i globalnych korporacji, jak również spółek Skarbu Państwa.

Bankowość Transakcyjna

Obszar, który oferuje wszechstronny pakiet rozwiązań wspierający zarządzanie gotówką, płatnościami, należnościami, płynnością i usługami inwestycyjnymi, a także rozwiązania w zakresie kapitału obrotowego, finansowania handlu i usług.

Audyt, Ryzyko i Compliance

To obszary gwarantujące rentowność, stabilność i rozwój banku. Umożliwiają ocenę kluczowych ryzyk kredytowych, rynkowych i kapitałowych, a także tych związanych z architekturą i infrastrukturą naszych rozwiązań. Zapewniają funkcjonowanie według najwyższych standardów gwarantując bezpieczeństwo banku i jego klientów.

Operacje

Obszar Operacji gwarantuje sprawną obsługę transakcji bankowych, wspiera w zakresie wyceny aktywów i rozliczeń papierów wartościowych oraz odpowiada za telefoniczną obsługą klientów – CitiPhone. W ramach tej struktury zarządzamy także projektami i procesami.

Technologie

Sektor Technologii realizuje zadania w zakresie zarządzania i wsparcia procesów technologicznych, bezpieczeństwa systemów informatycznych i zarządzanie infrastrukturą, zarządzania systemami bankowymi, rozliczeniowymi i architekturą IT. W ramach tej struktury funkcjonuje również Centrum Badań i Rozwoju Produktów Bankowych (R&D).

Funkcje Wsparcia

Powyższe obszary wspieranie są w Citi Handlowy przez działy, takie jak: HR, marketing i komunikacja, pion prawny, finanse oraz departament strategii.

Jak wygląda standardowy proces rekrutacji?

Co bierzemy pod uwagę w procesie rekrutacji?

 

Benefity

BENEFITY DLA CIEBIE:

 • Pracowniczy Program Emerytalny
 • Prywatna opieka medyczna
 • Ubezpieczenie na życie
 • Karta Multisport
 • Cafeteria świadczeń dodatkowych
 • Dofinansowanie wypoczynku dla pracowników oraz aktywności sportowych i kulturalnych
 • Pożyczki na cele mieszkaniowe
 • Bankowe konto pracownicze
 • Możliwość pracy zdalnej dla wybranych stanowisk pracy
 • Dostęp do platformy e-learningowej Udemy
 • Kurs języka angielskiego
 • Wyjazdy integracyjne w ramach Citi Club
 • Wolontariat pracowniczy


BENEFITY DLA TWOICH BLISKICH:

 • Prywatna opieka medyczna dla współmałżonków/partnerów, dzieci i rodziców
 • Ubezpieczenie członków rodziny
 • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci
 • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
 • Dodatkowy urlop ojcowski
 • Pożyczki na cele mieszkaniowe

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Citi Handlowy

ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa
citihandlowycareer@citi.com