Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Co robimy w CRIDO?

Jesteśmy polską firmą konsultingową, której głównym zadaniem jest pomaganie biznesom w ich rozwoju i wzroście. Doradzamy przede wszystkim w ramach trzech głównych linii biznesowych: podatkowej, prawnej i pozyskiwania dotacji. Oprócz tego pomagamy firmom się digitalizować, dbać o finanse oraz szkolimy ich pracowników i zarządy. Zespoły tzw. adminu wspierają na co dzień biznes działając jako IT, marketing, HR czy administracja.

Jest nas już prawie 500 - dołącz do nas!

Zespoły

Podatki

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w doradzaniu klientom, jak poprawnie zarządzać funkcją podatkową oraz jak radzić sobie w trudnych i skomplikowanych sytuacjach oraz postępowaniach podatkowych, w których również reprezentujemy różne podmioty. Pomagamy inwestorom zagranicznym w „podatkowym” wejściu do Polski, doradzamy zarówno polskim jak i międzynarodowym podmiotom, a także wspieramy podatkowo firmy przy międzynarodowych transakcjach. Tworzymy rozwiązania IT dla podatków. Inicjujemy i opiniujemy działania legislacyjne. Wspieramy podatkowo podmioty budujące, kupujące i sprzedające centra handlowe/budynki/biurowce. Aktywnie wspieramy przedsiębiorców w relacjach z Ministerstwem Finansów i organami administracji. Szkolimy, bo lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, żeby ułatwić codzienną pracę naszym klientom.

Dzielimy się na zespoły ekspertów specjalizujące się w:

 • podatkach pośrednich
 • podatku dochodowym od osób prawnych
 • podatkach osobistych, ubezpieczeniach społecznych oraz procedurach imigracyjnych
 • cenach transferowych
 • postępowaniach podatkowych i sądowych
 • podatku od nieruchomości
 • zarządzania podatkowego (Tax Governance)

Zespoły składają się z różnych stanowisk: od praktykanta, przez konsultanta, starszego konsultanta, managera, partnera do wspólnika.
 

Usługi finansowe i Digital

Pomagamy biznesom kompleksowo, dlatego proponujemy też usługi doradcze z zakresu finansów i digitalizacji.

Corporate finance kompleksowo doradzamy przy transakcjach w trakcie procesu M&A, w tym między innymi: wykonujemy analizy ekonomiczno-finansowe, analizy rynku, sporządzamy modele finansowe i wyceny wartości przedmiotów transakcji oraz zarządzamy pracami w ramach badań due diligence.

Jako zespół Modelowania finansowego i Wycen wspieramy zasadniczą część procesu podejmowania decyzji inwestycyjnej, jak i strukturyzowania źródeł finansowania. Modele finansowe przygotowujemy również dla celów decyzyjnych, transakcyjnych, podatkowych, cen transferowych oraz projektów w formule PPP.

W zespole Doradztwo i Digital wspieramy digitalizację przedsiębiorstw. Wdrażamy rozwiązania wspierające naszych klientów w usprawnianiu procesów poprzez ich automatyzację oraz digitalizację. Prowadzimy analizy biznesowe i systemowe, które mają na celu identyfikację błędów i problemów, z jakimi aktualnie zmaga się przedsiębiorca. Wynikiem tych analiz są rekomendacje zmian istniejących systemów informatycznych, propozycje nowych narzędzi oraz różnego rodzaju integracje systemowe.

 

Legal

Wspieramy przedsiębiorców we wszystkich aspektach prowadzenia działalności od założenia spółki, przez kwestie związane z prawem pracy, po skomplikowane transakcje i procesy sądowe. Doradzamy w prowadzeniu biznesu w kraju i za granicą. Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wielu branż, pracujemy zarówno z małymi firmami jak i międzynarodowymi korporacjami. Nasza praca była wielokrotnie wyróżniona w rankingach The LEGAL 500 EMEA czy rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej”.

Zespoły składają się ze stanowisk od praktykanta, przez junior associate, associate, senior associate, counsel do partnera.

 

Biznes i Innowacje

Jak pozyskać finansowanie na silnik nowej gry komputerowej? Albo na lek na nieuleczalną jak dotąd chorobę? My to wiemy. Od kilkunastu lat pomagamy firmom odnaleźć się w świecie pomocy publicznej. Nasz zespół Biznes i innowacje jest liderem w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorców.

Naszym klientom pomagamy również w tworzeniu kompleksowych strategii innowacji, agend badawczych, zarządzaniu i organizacji działalności B+R oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w środowisku innowacyjnym.

Dzielimy się na dwa zespoły: piszących wnioski o dotację oraz rozliczających je.

Zespoły składają się z różnych stanowisk: od praktykanta, przez konsultanta, starszego konsultanta, managera, partnera do wspólnika.

 

Praktyki

Studiujesz, ale już teraz świadomie planujesz swoją przyszłą karierę? Świetnie! Nam też na niej zależy. W CRIDO praktykanci są od razu angażowani w prawdziwe projekty dla klientów, żeby mogli zdobywać realne doświadczenia i uczyć się od innych członków zespołu.

Na początek dostaniesz buddy’ego, który wprowadzi Cię w realia firmy i obowiązki zawodowe. Oprócz niego wsparciem służą także managerowie i reszta zespołu.

Po półrocznej praktyce wspólnie zdecydujemy, czy masz już czas i gotowość na większe zaangażowanie i stanowisko konsultanta.

Co zyskasz?

 • możliwość uczenia się od najlepszych na rynku – wszystkie nasze zespoły wielokrotnie otrzymywały branżowe nagrody
 • szansę zdobycia unikalnej wiedzy merytorycznej niezbędnej w przyszłej roli eksperta
 • aktywny udział w pracach projektowych dla klienta
 • dobre wynagrodzenie
 • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, wyjazdy hikingowe i narciarskie
 • indywidualne podejście i wsparcie mentora
 • wygodną lokalizację w pobliżu ronda Daszyńskiego
 • pracę w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i stacjonarnej)

 

Jaka jest ścieżka kariery?

Co poza pracą?

W CRIDO zachęcamy wszystkich do realizowania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi. Z indywidualnych zainteresowań powstają firmowe inicjatywy. Graliśmy w badmintona, pływaliśmy na wake’u i braliśmy udział w triathlonie. Dwa razy w tygodniu po pracy jeździmy na rowerach. W ramach CRIDO Ski wyjeżdżaliśmy już na narty do Austrii, Słowacji i Gruzji, ale kręcą nas coraz mniej oczywiste destynacje. Hikido – hike, czyli wędrówka z CRIDO – to wrześniowe chodzenie po górach w grupie zakapiorów, zakapiorków lub małych zakapiorków. Długość trasy i trudność dostosowujemy do różnych możliwości i doświadczenia. W jaką pasję Ty nas wciągniesz?

Galeria

Benefity

Dla rodziny

Kafeteria benefitów (zniżki na bilety do kina, teatru, parków rozrywki, sklepów)

Wyprawka dla świeżo upieczonych rodziców i prezenty dla dzieci na różne okazje

Dodatkowe 5 dni wolnego z okazji urodzenia dziecka

Programy wsparcia wellbeingowego: Mindgram oraz Multilife

Dla integracji

Wyjazdy firmowe – hikingowe, rowerowe, górskie i wodne – ruchu na pewno u nas nie brakuje

Imprezy na tarasie – spotykanie się ze sobą jest w naszym DNA

Dla sportu

Karta Multisport

Drużyny sportowe – rowerowe, piłkarskie

Podziemny parking rowerowy z szatnią i prysznicami

Dla bezpieczeństwa

Pakiet Medicover

Polisa na życie

Defibrylator AED w biurze i certyfikowane szkolenia z pierwszej pomocy

Dla rozwoju

Udział w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach oraz wewnętrznych akademiach

Opłacanie składek w izbach zawodowych

Biblioteka firmowa

Nauka języków obcych indywidualnie lub grupowo

Indywidualna opieka Mentora

Program Super Talentów

Dla komfortu pracy

Praca w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i z biura)

Elastyczne godziny pracy

Pracjacje (przez 6 tygodni w roku pracuj skąd chcesz)

Owoce i warzywa

Lokalizacja przy rondzie Daszyńskiego

Oferty pracy

Kontakt

CRIDO

Generation Park Z
ul. Towarowa 28
00-839 Warszawa
crido@crido.pl

CRIDO

ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków