Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Co robimy w CRIDO?

Jesteśmy polską firmą konsultingową, której głównym zadaniem jest pomaganie biznesom w ich rozwoju i wzroście. Doradzamy przede wszystkim w ramach trzech głównych linii biznesowych: podatkowej, prawnej i pozyskiwania dotacji. Oprócz tego pomagamy firmom się digitalizować, dbać o finanse oraz szkolimy ich pracowników i zarządy. Zespoły tzw. adminu wspierają na co dzień biznes działając jako IT, marketing, HR czy administracja.

Zespoły

Podatki

Jesteśmy największym zespołem w CRIDO. Jest nas już 140 i cały czas rośniemy. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w doradzaniu klientom jak poprawnie zarządzać funkcją podatkową oraz jak radzić sobie w trudnych i skomplikowanych sytuacjach oraz postępowaniach podatkowych, w których również reprezentujemy różne podmioty. Pomagamy inwestorom zagranicznym w „podatkowym” wejściu do Polski, doradzamy zarówno polskim jak i międzynarodowym podmiotom, a także wspieramy podatkowo firmy przy międzynarodowych transakcjach. Tworzymy rozwiązania IT dla podatków. Inicjujemy i opiniujemy działania legislacyjne. Wspieramy podatkowo podmioty budujące, kupujące i sprzedające centra handlowe/ budynki/ biurowce. Aktywnie wspieramy przedsiębiorców w relacjach z Ministerstwem Finansów i organami administracji. Szkolimy, bo lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, żeby ułatwić codzienną pracę naszym klientom.

Dzielimy się na zespoły ekspertów specjalizujące się w:

 • podatkach pośrednich
 • podatku dochodowym od osób prawnych
 • podatkach osobistych, ubezpieczeniach społecznych oraz procedurach imigracyjnych
 • cenach transferowych
 • postępowaniach podatkowych i sądowych
 • podatku od nieruchomości
 • zarządzania podatkowego (Tax Governance)

Zespoły składają się z różnych stanowisk: od praktykanta, przez konsultanta, starszego konsultanta, managera, partnera do wspólnika.

Usługi finansowe i Digital

Pomagamy biznesom kompleksowo, dlatego proponujemy też usługi doradcze z zakresu finansów i digitalizacji.

W Corporate finance kompletksowo doradzamy przy transakcjach w trakcie procesu M&A, w tym między innymi: wykonujemy analizy ekonomiczno-finansowe, analizy rynku, sporządzamy modele finansowe i wyceny wartości przedmiotów transakcji oraz zarządzamy pracami w ramach badań due diligence.

Jako zespół Modelowania finansowego i Wycen wspieramy zasadniczą część procesu podejmowania decyzji inwestycyjnej, jak i strukturyzowania źródeł finansowania. Modele finansowe przygotowujemy również dla celów decyzyjnych, transakcyjnych, podatkowych, cen transferowych oraz projektów w formule PPP.

W zespole Doradztwo i Digital wspieramy digitalizację przedsiębiorstw. Wdrażamy rozwiązania wspierające naszych klientów w usprawnianiu procesów poprzez ich automatyzację oraz digitalizację. Prowadzimy analizy biznesowe i systemowe, które mają na celu identyfikację błędów i problemów, z jakimi aktualnie zmaga się przedsiębiorca. Wynikiem tych analiz są rekomendacje zmian istniejących systemów informatycznych, propozycje nowych narzędzi oraz różnego rodzaju integracje systemowe.

W ramach zespołu R&D pomagamy usprawniać procesy technologiczne i poprawę parametrów produktów. Doradzamy klientom, którzy szukają odpowiedniej dla siebie technologii lub zastanawiają się, kto mógłby być odbiorcą ich technologii. Przeprowadzamy również audyty IP – firmom zatroskanym o własność intelektualną R&D pomagamy sprawdzić skuteczność posiadanej ochrony IP (np. patentów) i doradzamy przy pisaniu wniosków patentowych.

Legal

Wspieramy przedsiębiorców we wszystkich aspektach prowadzenia działalności od założenia spółki, przez kwestie związane z prawem pracy, po skomplikowane transakcje i procesy sądowe. Doradzamy w prowadzeniu biznesu w kraju i za granicą. Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów dla wielu branż, pracujemy zarówno z małymi firmami jak i międzynarodowymi korporacjami. Nasza praca była wielokrotnie wyróżniona w rankingach The LEGAL 500 EMEA czy rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej”.

Zespoły składają się ze stanowisk od praktykanta, przez junior associate, associate, senior associate, counsel do partnera.

Biznes i Innowacje

Jak pozyskać finansowanie na silnik nowej gry komputerowej? Albo na lek na nieuleczalną jak dotąd chorobę? My to wiemy. Od kilkunastu lat pomagamy firmom odnaleźć się w świecie pomocy publicznej. Nasz zespół Biznes i innowacje jest liderem w pozyskiwaniu dotacji dla przedsiębiorców.

Naszym klientom pomagamy również w tworzeniu kompleksowych strategii innowacji, agend badawczych, zarządzaniu i organizacji działalności B+R oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w środowisku innowacyjnym.

Dzielimy się na dwa zespoły: piszących wnioski o dotację oraz rozliczających je.

Zespoły składają się z różnych stanowisk: od praktykanta, przez konsultanta, starszego konsultanta, managera, partnera do wspólnika. Jest też osoba odpowiedzialna za well-being pracowników. I jest niezastąpiona!

Praktyki

Studiujesz, ale już teraz świadomie planujesz swoją przyszłą karierę? Świetnie! Nam też na niej zależy. W CRIDO praktykanci są od razu angażowani w prawdziwe projekty dla klientów, żeby mogli zdobywać realne doświadczenia i uczyć się od innych członków zespołu.

Na początek dostaniesz Buddy’ego, który wprowadzi Cię w realia firmy i obowiązki zawodowe. Oprócz niego wsparciem służą także managerowie i reszta zespołu.

Po półrocznej praktyce wspólnie zdecydujemy, czy masz już czas i gotowość na większe zaangażowanie i stanowisko konsultanta.

Co zyskasz?

 • możliwość uczenia się od najlepszych na rynku – wszystkie nasze zespoły wielokrotnie otrzymywały branżowe nagrody
 • szansę zdobycia unikalnej wiedzy merytorycznej niezbędnej w przyszłej roli eksperta
 • aktywny udział w pracach projektowych dla klienta
 • dobre wynagrodzenie
 • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, wyjazdy hikingowe i narciarskie
 • indywidualne podejście i wsparcie mentora
 • wygodną lokalizację w pobliżu ronda Daszyńskiego
 • pracę w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i stacjonarnej)

Jaka jest ścieżka kariery?

Co poza pracą?

W CRIDO zachęcamy wszystkich do realizowania swoich pasji i dzielenia się nimi z innymi. Z indywidualnych zainteresowań powstają firmowe inicjatywy. Graliśmy w badmintona, pływaliśmy na wake’u i braliśmy udział w triathlonie. Dwa razy w tygodniu po pracy jeździmy na rowerach. W ramach CRIDO Ski wyjeżdżaliśmy już na narty do Austrii, Słowacji i Gruzji, ale kręcą nas coraz mniej oczywiste destynacje. Hikido – hike, czyli wędrówka z CRIDO – to wrześniowe chodzenie po górach w grupie zakapiorów, zakapiorków lub małych zakapiorków. Długość trasy i trudność dostosowujemy do różnych możliwości i doświadczenia. W jaką pasję Ty nas wciągniesz?

Galeria

Benefity

Dla rodziny

Kafeteria benefitów (zniżki na bilety do kina, teatru, parków rozrywki, sklepów)

Wyprawka dla świeżo upieczonych rodziców i prezenty dla dzieci na różne okazje

Dodatkowe 5 dni wolnego z okazji urodzenia dziecka

Dla integracji

Wyjazdy firmowe – hikingowe, rowerowe, górskie i wodne – ruchu na pewno u nas nie brakuje

Imprezy na tarasie – spotykanie się ze sobą jest w naszym DNA

Dla sportu

Karta Multisport

Drużyny sportowe – rowerowe, piłkarskie

Podziemny parking rowerowy z szatnią i prysznicami

Dla bezpieczeństwa

Pakiet Medicover

Polisa na życie

Defibrylator AED w biurze i certyfikowane szkolenia z pierwszej pomocy

Dla rozwoju

Udział w zewnętrznych szkoleniach i konferencjach oraz wewnętrznych akademiach

Opłacanie składek w izbach zawodowych

Biblioteka firmowa

Nauka języków obcych indywidualnie lub grupowo

Indywidualna opieka Mentora

Program Super Talentów

Dla komfortu pracy

Praca w systemie hybrydowym (mix pracy zdalnej i z biura)

Elastyczne godziny pracy

Pracjacje (przez 6 tygodni w roku pracuj skąd chcesz)

Owoce i warzywa

Lokalizacja przy rondzie Daszyńskiego

Oferty pracy

Kontakt

CRIDO

Generation Park Z
ul. Towarowa 28
00-839 Warszawa

CRIDO

Regus Equal Park
ul. Wielicka 28
30-552 Kraków