Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DSV International Shared Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

DSV jest jedną z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, a pozostałe w ponad 90 krajach świata. Świadczymy usługi dla tysięcy klientów biznesowych na świecie. Jako grupa zatrudniamy ponad 75 000 osób. DSV to 4 spółki: DSV International Shared Services, DSV Road, DSV Air&Sea oraz DSV Solutions.  

Zlokalizowana w Warszawie, Manili, Lizbonie oraz Porto spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) to Globalne Centrum Kompetencyjne wspierające swoim działaniem całą grupę DSV.  

Kogo szukamy? 

Prowadzimy rekrutacje w 3 głównych obszarach: IT, finanse oraz procesy biznesowe. Zapraszamy do aplikowania zarówno doświadczonych specjalistów i menedżerów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych na stażach i stanowiskach entry level.  

Kluczowe kompetencje 

Szukamy osób zmotywowanych do rozwoju, otwartych na nowe doświadczenia i pozytywnie nastawionych. W DSV ISS bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego. Wszystkim pracownikom oferujemy również bezpłatne lekcje Business English, dzięki czemu mogą poprawiać swoje kompetencje językowe. 

 Jak się z nami skontaktować? 

Zapraszamy do aplikowania w odpowiedzi na opublikowane przez nas w Internecie ogłoszenia bądź do kontaktu mailowego z naszym zespołem rekrutacyjnym poprzez rekrutacja@pl.dsv.com.  

MEDIA:  

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DSV International Shared Services
ul. Taśmowa 10
02-677 Warszawa