Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DSV International Shared Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

DSV jest jedną z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, a pozostałe w ponad 90 krajach świata. Świadczymy usługi dla tysięcy klientów biznesowych na świecie. Jako grupa zatrudniamy ponad 75 000 osób. DSV to 4 spółki: DSV International Shared Services, DSV Road, DSV Air&Sea oraz DSV Solutions.  

Zlokalizowana w Warszawie, Manili, Lizbonie oraz Porto spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) to Globalne Centrum Kompetencyjne wspierające swoim działaniem całą grupę DSV.  

Kogo szukamy? 

Prowadzimy rekrutacje w 3 głównych obszarach: IT, finanse oraz procesy biznesowe. Zapraszamy do aplikowania zarówno doświadczonych specjalistów i menedżerów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych na stażach i stanowiskach entry level.  

Kluczowe kompetencje 

Szukamy osób zmotywowanych do rozwoju, otwartych na nowe doświadczenia i pozytywnie nastawionych. W DSV ISS bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego. Wszystkim pracownikom oferujemy również bezpłatne lekcje Business English, dzięki czemu mogą poprawiać swoje kompetencje językowe. 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DSV International Shared Services
ul. Taśmowa 10
02-677 Warszawa