Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
DSV International Shared Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, a pozostałe w ponad 80 innych krajach. W Polsce działają spółki DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea, DSV Solutions. DSV ISS jest zlokalizowana w Warszawie. Zatrudniamy ponad 1 000 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa.

 

Dlaczego my?

W DSV ISS znajdziesz wszystko, by pozytywnie rozpocząć lub z sukcesem rozwinąć swoją karierę.

Globalne doświadczenie. Praca z nami to prawdziwie międzynarodowe doświadczenie. Wyobraź sobie, że masz kolegów z pracy na sześciu kontynentach!

Zaufanie i transparentność. Są konieczne, aby odnosić sukcesy i być zadowolonym z pracy. Cenimy dobrą atmosferę, wspieramy się nawzajem i dzielimy wszystkimi kluczowymi informacjami, aby w pełni rozumieć sens naszej pracy.

Doskonałość. Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Mamy ambitne cele i łatwo się nie poddajemy. Jesteśmy przekonani, że każdy może zostać cenionym ekspertem.

Rozwój, który nigdy się nie kończy. Doceniamy regularny feedback i uczymy się od siebie nawzajem. Zapewniamy jasną ścieżkę kariery i proces oceny. Oferujemy szkolenia, kursy języka angielskiego, a wybranym pracownikom program dla Talentów i Program Managerski.

 

Benefity: kursy Business English dla wszystkich pracowników, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świąteczne, roczne i kwartalne imprezy integracyjne.

 

Kogo szukamy? Młodych osób zmotywowanych do rozpoczęcia kariery w międzynarodowej korporacji, jak i doświadczonych specjalistów. Pasujesz do nas, jeśli lubisz pracę zespołową, dobrą atmosferę i ciekawe wyzwania. Działy, do których najczęściej rekrutujemy:

  • Finanse;
  • Wsparcie Biznesu;
  • IT.

 

Aplikuj

DSV ISS intensywnie się rozwija – zwykle mamy wiele otwartych rekrutacji. Odpowiedz na wybrane ogłoszenie/-a lub prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@pl.dsv.com.

 

Dowiedz się więcej i aplikuj na www.kariera.pl.dsv.com

Zobacz, jak pracujemy https://youtu.be/ujGMtUzPH6E

DSV – Global Transport and Logistics at LinkedIn 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

DSV International Shared Services
ul. Domaniewska 34A
02-672 Warszawa