Temat tygodnia
Sprawdźcie, jak zostać królem personal brandingu. Część 2.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FRANKLIN TEMPLETON

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

TAKE YOUR CAREER FURTHER. THINK FORWARD. THINK BIG.

Franklin Templeton to wiodąca globalna organizacja zarządzająca inwestycjami od ponad 70 lat. Naszym najważniejszym zasobem są ludzie. Zatrudniamy ponad 11,000 pracowników w 32 krajach na całym świecie na potrzeby obsługi ponad 240 produktów finansowych, co pozwala nam oferować wyjątkowo szeroką gamę różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. Nasze firmowe wartości odzwierciedlają to, co najlepsze w naszych pracownikach. Koncentrujemy się na potrzebach klienta, budowaniu relacji, osiąganiu wysokiej jakości wyników i uczciwości w działaniu. Staramy się także zapewniać naszym pracownikom równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad 20 lat, czyli od otwarcia naszego oddziału w Warszawie, pełniącego funkcję biura regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Aktualnie w Polsce mamy oddziały w dwóch miastach: Warszawie i Poznaniu. Poznańskie biuro jest największym w Europie i liczy około 800 pracowników, którzy od lipca 2019 r. pracują w nowoczesnym i ekologicznym biurze na Nowym Rynku. Kilka rozbudowanych linii biznesowych, kilkadziesiąt działów i różnorodność pełnionych funkcji sprawia, że zatrudniamy osoby z różnym stażem zawodowym i wykształceniem.

KOGO SZUKAMY:

Poszukujemy pracowników z dobrą znajomoscią języka angielskiego, chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej drogi zawodowej w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy to osoby, które ukończyły różne kierunki studiów i mają bardzo różnorodne doświadczenie. Oferujemy staże dla studentów, pracę dla absolwentów, a także stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz liderskie.

ROZPOCZNIJ KARIERĘ Z NAMI:

Możesz dołączyć do naszej organizacji będąc jeszcze studentem. Przez cały rok oferujemy płatne programy stażowe, które trwają 6 miesięcy i dają możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji przy wsparciu specjalistów. PROCES REKRUTACYJNY: Przebieg procesu rekrutacyjnego zależy od stanowiska, na które zaaplikujesz – szczegółowe informacje otrzymasz po zaaplikowaniu na konkretne ogłoszenie. Wszystkie aktualne oferty znajdziesz na stronie: www.franlintempletoncareers.com.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników ma dla nas kluczowe znaczenie, ponieważ wierzymy, że wykwalifikowani ludzie umacniają naszą firmę. Jesteśmy zwolennikami nauki poprzez praktyczne doświadczenie, dzielenie się wiedzą oraz stwarzanie pracownikom możliwości nawiązywania kontaktów, budowania relacji i pozyskiwania informacji zwrotnej z różnych źródeł. Rozwój to dla nas nie tylko nabywanie umiejętności zawodowych. Poprzez udział w różnego rodzaju inicjatywach pracowniczych, grupach zainteresowań czy akcjach charytatywnych nasi pracownicy mają szansę rozwinąć się w innych obszarach czy wesprzeć działania na rzecz lokalnej społeczności. 

PLANY REKRUTACYJNE 2021/2022:

 • Praca,
 • Praktyki – nabór przez cały rok.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJĘ:

 • Finance,
 • Accounting,
 • Investment Management Services,
 • Global Advisory Services,
 • Global Shareholder Services,
 • Franklin Templeton Technology,
 • Human Resources.

LOKALIZACJE:

 • Poznań,
 • Warszawa. 

MEDIA:

Oferty pracy

...
21.06.2022
...
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
Analiza
angielski
...
21.06.2022
...
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
Analiza
angielski
...
21.06.2022
...
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
IT, Analiza
angielski

Kontakt

FRANKLIN TEMPLETON
Nowy Rynek, ul. Przemysłowa 3
61-570 Poznań