Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FRANKLIN TEMPLETON

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY 

Franklin Templeton to wiodąca globalna organizacja zarządzająca inwestycjami od ponad 75 lat. Naszym najważniejszym zasobem są ludzie. Na potrzeby obsługi produktów finansowych zatrudniamy ponad 9000 pracownikóww 25 krajach na całym świecie, co pozwala nam oferować wyjątkowo szeroką gamę różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. 

Na polskim rynku jesteśmy obecni ponad 20 lat. Mamy oddziały w dwóch miastach: Warszawie i Poznaniu. Poznańskie biuro jest największym w Europie i liczy ponad 500 pracowników. Kilka rozbudowanych linii biznesowych, kilkadziesiąt działów i różnorodność pełnionych funkcji sprawia, że zatrudniamy osoby z różnym stażem zawodowym i wykształceniem. 

Nasze międzynarodowe zespoły cenią sobie różnorodną perspektywę i tworzą wspierającą kulturę. Współpraca z ludźmi z całego świata daje nie tylko dostęp do globalnej  wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale też wspiera rozwój pracowników oraz nasz biznes.  

NASZA DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad 20 lat, czyli od otwarcia naszego oddziału w Warszawie, pełniącego funkcję biura regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Aktualnie w Polsce mamy oddziały w dwóch miastach: Warszawie i Poznaniu. Poznańskie biuro jest największym w Europie i liczy około 500 pracowników, którzy od lipca 2019 r. pracują w nowoczesnym i ekologicznym biurze na Nowym Rynku. Kilka rozbudowanych linii biznesowych, kilkadziesiąt działów i różnorodność pełnionych funkcji sprawia, że zatrudniamy osoby z różnym stażem zawodowym i wykształceniem.

KOGO SZUKAMY:

Poszukujemy pracowników z dobrą znajomoscią języka angielskiego, chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej drogi zawodowej w środowisku międzynarodowym. Posiadamy oferty pracy dla osób, które ukończyły różne kierunki studiów i mają bardzo różnorodne doświadczenie. Oferujemy staże dla studentów, pracę dla absolwentów, a także stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz kierownicze. 

ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ  

Możesz dołączyć do naszej firmy będąc jeszcze studentem. Przez cały rok oferujemy płatne programy stażowe, które trwają 6 miesięcy i dają możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w profesjonalnym środowisku. Najczęściej rekrutujemy do działów: finanse, operacje na funduszach, marketing, administracja oraz HR. We wszystkich naszych działach znajdziesz globalnych i lokalnych ekspertów, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.  

Wszystkie oferty zarówno staży, jak i stanowisk pełnoetatowych możesz znaleźć na stronie: www.franklintempletoncareers.com 

KONTAKT W SPRAWIE REKRUTACJI:  HRTalentAcquisitionPOZ@franklintempleton.com 

MEDIA:

Oferty pracy

...
11.04.2024
...
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
Analiza
angielski
...
10.04.2024
...
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
Audyt, Księgowość, Analiza
angielski
...
10.04.2024
...
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, Analiza
angielski

Kontakt

FRANKLIN TEMPLETON
Nowy Rynek, ul. Przemysłowa 3
61-570 Poznań
Rondo ONZ 1 (26. piętro)
00-124 Warszawa