Temat tygodnia
M.in. o tym, co wspólnego ma praca w obszarze ryzyka w banku z lotem helikopterem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FRANKLIN TEMPLETON

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Franklin Templeton to globalna organizacja finansowa z siedzibą w San Mateo w Kalifornii. Od ponad 70 lat świadczymy wysokiej jakości usługi związane z zarządzaniem aktywami klientów instytucjonalnych i indywidualnych w ponad 160 krajach na świecie. 

Na polskim rynku działamy od 1997 r., a poznańskie biuro, mieszczące się w nowoczesnym i ekologicznym budynku w centrum miasta, jest największym oddziałem firmy w Europie. Obecnie w Poznaniu zatrudniamy już ponad 1000 osób w kilkudziesięciu różnych działach i stale się rozwijamy.

Działy, do których najczęściej rekrutujemy to finanse, marketing, zarządzanie projektami, księgowość, HR, obsługa klienta oraz IT. W każdym dziale znajdziesz globalnych i lokalnych ekspertów, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Będą dla Ciebie wsparciem, zwłaszcza, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją drogę zawodową.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

FRANKLIN TEMPLETON
Nowy Rynek, ul. Przemysłowa 3
61-570 Poznań