Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FRANKLIN TEMPLETON

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze odddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w ponad 30 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od niemal 20 lat, czyli od otwarcia naszego oddziału w Warszawie, pełniącego funkcję biura regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Aktualnie w Polsce mamy oddziały w dwóch miastach: Warszawie i Poznaniu. Poznańskie biuro jest największym w Europie i liczy około 1000 pracowników, którzy od lipca 2019r. pracują w nowoczesnym i ekologicznym biurze na Nowym Rynku. Przeprowadzka do nowego miejsca, związana z nieustającym rozrostem firmy,  niesie ze sobą nowe możliwości rozwoju zawodowego w naszej organizacji. Kilka rozbudowanych linii biznesowych, kilkadziesiąt działów i różnorodność pełnionych funkcji sprawia, że zatrudniamy osoby zróżnym stażem zawodowym i wykształceniem.

Biuro w Poznaniu wspieraja operacyjnie Franklin Templeton na świecie świadcząc szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak:
Customer Operations
Corporate Finance
Sales and Business Support
Franklin Templeton Technology
Project Management
Global Trade Services
Global Marketing
i innych

Niniejszy materiał nie stanowi porady inwestycyjnej ani zachęty do zakupu jakichkolwiek instrumentów inwestycyjnych. © 2014 Franklin Templeton Investments. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

FRANKLIN TEMPLETON
Nowy Rynek, ul. Przemysłowa 3
61-570 Poznań