Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FRANKLIN TEMPLETON

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze odddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w ponad 30 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od niemal 20 lat, czyli od otwarcia naszego oddziału w Warszawie, pełniącego funkcję biura regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Aktualnie w Polsce mamy oddziały w dwóch miastach: Warszawie i Poznaniu. Poznańskie biuro jest największym w Europie i liczy około 1000 pracowników, którzy od lipca 2019r. pracują w nowoczesnym i ekologicznym biurze na Nowym Rynku. Przeprowadzka do nowego miejsca, związana z nieustającym rozrostem firmy,  niesie ze sobą nowe możliwości rozwoju zawodowego w naszej organizacji. Kilka rozbudowanych linii biznesowych, kilkadziesiąt działów i różnorodność pełnionych funkcji sprawia, że zatrudniamy osoby zróżnym stażem zawodowym i wykształceniem.

Biuro w Poznaniu wspieraja operacyjnie Franklin Templeton na świecie świadcząc szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak:
Customer Operations
Corporate Finance
Sales and Business Support
Franklin Templeton Technology
Project Management
Global Trade Services
Global Marketing
i innych

Niniejszy materiał nie stanowi porady inwestycyjnej ani zachęty do zakupu jakichkolwiek instrumentów inwestycyjnych. © 2014 Franklin Templeton Investments. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Oferty pracy

17.02.2020
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, Analiza
angielski
10.02.2020
FRANKLIN TEMPLETON
FRANKLIN TEMPLETON
Poznań, wielkopolskie
Księgowość, Analiza
angielski

Kontakt

FRANKLIN TEMPLETON
Nowy Rynek, ul. Przemysłowa 3
61-570 Poznań