Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Grupa AXA w Polsce

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Poznaj nas

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Finansowej, wywodzącej się z Francji. Nasze produkty docenia ponad 100 milionów ludzi na całym świecie. Misją AXA na całym świecie, także w Polsce, jest zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa i opieki w najważniejszych obszarach życia. Chronimy to, co najcenniejsze – życie, zdrowie, majątek.

Dołącz do nas by stać się częścią zaangażowanego, pełnego pasji zespołu profesjonalistów, którzy na co dzień tworzą AXA.

AXA w liczbach

AXA ŚWIAT
64 krajów = 5 kontynentów = 103 miliony klientów

AXA w Polsce
Ponad 1500 pracowników w Polsce = rośniemy w siłę

10,6 miliarda USD
najbardziej wartościowa marka ubezpieczeniowa wg Interbrands (2016)

Poznaj nasze działy

 

Sprzedaż i Obsługa Klienta

Sprzedaż i Obsługa Klienta to idealne miejsce na zdobycie pierwszych doświadczeń.

Doradcom oferujemy:

 • umowę o pracę
 • możliwość rozwoju
 • wsparcie przełożonego
 • wyjątkową atmosferę pracy

Jesteś dyspozycyjny i lubisz rozmawiać z ludźmi?

W takim razie praca Doradcy w Dziale Sprzedaży lub Obsługi Klienta jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź aktualne oferty pracy.

Najlepsi Doradcy mają możliwość awansu wewnątrz organizacji. Mogą zdecydować się na rozwój w obszarze sprzedaży i obsługi klienta, wybrać ścieżkę managerską zostając KOORDYNATOREM lub ścieżkę ekspercką, awansując na TRENERA lub EKSPERTA. Istnieje możliwość aplikowania do innych zespołów w ramach rekrutacji wewnętrznej.

Opinie naszych pracowników:

Justyna
Koordynator w Dziale Obsługi Klienta,w AXA DIRECT od 2008 roku
    Moja przygoda z AXA DIRECT rozpoczęła się w 2008 r. Dołączyłam wtedy do zespołu Doradców w Dziale Obsługi Klienta. Wszystkiego uczyłam się od podstaw, ponieważ wcześniej w ogóle nie miałam styczności z ubezpieczeniami. Dzisiaj jestem Koordynatorem w tym Dziale i ciągle uczę się czegoś nowego.

Likwidacja Szkód

Dołącz do doświadczonego zespołu Likwidacji Szkód, który wspiera naszych Klientów od momentu zgłoszenia szkody do decyzji o wypłacie odszkodowania. Możesz rozwijać swoje kompetencje jako rzeczoznawca, likwidator szkód lub w zespole rejestracji szkód, który zajmuje się telefoniczną obsługą klienta. Oferujemy możliwość rozwoju w różnych zespołach w ramach rekrutacji wewnętrznej. Wciąż stawiamy nowe wyzwania naszym pracownikom, zapewniając jednocześnie niezbędne wsparcie. Może ten zespół czeka właśnie na Ciebie? Sprawdź oferty pracy.

Opinie naszych pracowników:

Filip
Kierownik w Dziale Likwidacji
Szkód Prostych,
w AXA DIRECT od 2007 roku
   Zaczynając pracę w AXA DIRECT od pracy na słuchawkach nie zdawałem sobie sprawy, że rozwinę się tutaj tak bardzo jako człowiek i pracownik. Pamiętam, że przychodząc na rozmowę o pracę, ogromne wrażenie wywarła na mnie lokalizacja i wygląd biura. Pracując w AXA DIRECT przeszedłem przez różne szczeble stanowisk, myślę że dzięki temu jestem lepiej przygotowany do pełnienia funkcji managera. Firma dostrzegła mój potencjał, zapał do pracy i zaproponowała stanowisko kierownicze.

Finanse, Aktuariat, Rozwój Produktów

AXA DIRECT jest instytucją finansową, dlatego kładziemy duży nacisk na kompetencje analityczne. Poszukujemy kandydatów z wykształceniem matematycznym oraz ekonomicznym. W naszej firmie możesz rozwijać się w jednym z kilku obszarów finansowych, takich jak księgowość, kontroling finansowy, aktuariat, rozwój produktu i inne.

Każdy pracownik może korzystać z bogatego doświadczenia naszych ekspertów. Cenimy inicjatywę, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.

Jeśli lubisz wyzwania, pracujesz z pasją i chcesz się dalej rozwijać – zapraszamy do rekrutacji! Zobacz oferty pracy.

Opinie naszych pracowników:

Jacek
Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń, W AXA DIRECT od 2006 roku
   Pracę w AXA DIRECT rozpocząłem we wrześniu 2006 r., kiedy to firma przygotowywała się do wejścia na polski rynek. Miałem niepowtarzalną okazję nie tylko obserwować z bliska, ale także brać czynny udział w rozpoczęciu działalności i rozwoju AXA DIRECT w Polsce. Praca w AXA DIRECT pozwala nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale przede wszystkim zdobywać nowe doświadczenia i kompetencje. AXA inwestuje w ludzi i pozwala im rozwijać się, trzeba tylko chcieć z tej możliwości skorzystać.

IT i Zarządzanie Projektami

W AXA DIRECT umożliwiamy pracę w zgranym zespole ekspertów z branży IT. Ten obszar jest dla nas bardzo ważny, dlatego też intensywnie go rozwijamy. Nasze wyzwania w obszarze IT to m. in. internetowy kanał sprzedaży oraz wciąż zmieniające się technologie. Stawiamy na naukę poprzez praktyczne zdobywanie wiedzy i umiejętności.

Możesz wybrać najbardziej interesujący Cię obszar:

 • Zarządzanie projektami informatycznymi
  związany z poszukiwaniem, definiowaniem
  i wdrażaniem nowych rozwiązań informatycznych
  oraz doskonaleniem tych już istniejących.
 • Rozwój systemów informatycznych – obszar ten zajmuje się rozwojem i utrzymaniem aplikacji biznesowych, głównie aplikacji webowych. Pracujemy jako zespół, wykorzystujemy najnowsze technologie oraz standardy kodowania zgodne z dobrymi praktykami.
 • Utrzymanie usług informatycznych – obszar ten zapewnia wysoką dostępność oraz sprawne funkcjonowanie naszych systemów informatycznych, zwłaszcza w kanale sprzedaży telefonicznej i internetowej. Wykorzystujemy najnowsze technologie dostępne na rynku IT.
 

Nie zastanawiaj się! Wyślij aplikację i pracuj z najlepszymi specjalistami! Sprawdź oferty pracy.

Opinie naszych pracowników:

Łukasz
Administrator Aplikacji,w AXA DIRECT od 2011 roku
   Moja praca to ciągłe wyzwania. Każdy dzień jest inny, nieprzewidywalny i to właśnie cenię w tej pracy najbardziej. Praca w ambitnym zespole, z dostępem do najnowszych technologii dała mi możliwość rozwoju i awansu z Działu Service Desk do Zespołu Administratorów.

Kogo szukamy

Jesteśmy pewni, że o sukcesie firmy decydują nie tylko produkty, czy innowacje, ale przede wszystkim ludzie. Podczas rekrutacji zwracamy szczególną uwagę na dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej, ponieważ wierzymy, że nasz sukces zależy nie tylko od doświadczenia naszych pracowników, ale również od poziomu ich kompetencji oraz zaangażowania i umiejętności radzenia sobie ze zmianą. Budujemy organizację pozyskując ludzi zaangażowanych, otwartych na zmiany, którzy dostrzegają potrzebę ulepszania procesów, mają pomysły i chęć dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Biorą odpowiedzialność za swoje cele i działania. Odważnie i jasno wyrażają swoje opinie i myśli, nie boją się podejmować ryzykownych decyzji ale nie popełniają tego samego błędu dwa razy.

W AXA wierzymy, że każdy może być liderem w swojej pracy, w swoim Zespole, kierując swoim Obszarem, każdego dnia wykonując swoje codzienne obowiązki. Patrząc na naszą pracę w AXA oceniamy realizację osiągniętych celów i również styl w jakim je osiągnęliśmy. W równym stopniu jest ważne, „co” osiągamy jak i to „jak” to osiągnęliśmy. Za styl osiągania wyników odpowiedzialnie są kompetencje. To zbiór naszej wiedzy, umiejętności i postaw warunkujących nasze zachowania - to nasz styl pracy. W AXA mamy 7 kompetencji opisanych zachowaniami w naszym modelu kompetencji przywódczych - AXA Leadership Framework – czyli „Styl też się liczy”.

Etapy rekrutacji

1. Przesłanie aplikacji

Aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce Oferty pracy. Jeśli znalazłeś interesującą Cię ofertę, wypełnij załączony do niej formularz aplikacyjny oraz prześlij do nas swoje CV. Jeśli nie znalazłeś oferty spełniającej Twoje oczekiwania, skorzystaj z ogólnego formularza rekrutacyjnego. Twoja aplikacja zostanie wzięta pod uwagę, gdy będziemy przeprowadzać rekrutację na interesujące Cię stanowisko.

 

2. Selekcja aplikacji

Nadesłane aplikacje trafiają do naszych rekruterów i są dokładnie analizowane. Wszystkie przesłane aplikacje są gromadzone w naszej bazie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji.

 

3. Rozmowa rekrutacyjna

Jeżeli Twoje CV będzie zgodne z profilem stanowiska, na które poszukujemy pracownika, otrzymasz zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Podczas spotkania będziemy chcieli poznać bliżej Twoje doświadczenie i umiejętności oraz oczekiwania odnośnie współpracy z nami. W zależności od stanowiska zostaniesz zaproszony na jedno lub dwa spotkania. W niektórych procesach wykorzystujemy dodatkowe narzędzia, np. testy osobowości, testy umiejętności analitycznych, testy językowe i inne.

 

4. Informacja zwrotna

Po spotkaniu rekrutacyjnym otrzymasz od nas informację zwrotną na temat procesu rekrutacji. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Kontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami bez względu na wynik spotkania.

Dowiedz się więcej – Nasze wartości i Ty!

AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy lubią z pozytywnym nastawieniem stawiać czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy, za które cenią nas nasi Klienci.

Każdego dnia, w każdej sytuacji: nasze wartości w pracy.

Nasze zadanie: Sprawiać, aby ludziom żyło się lepiej, w codziennym życiu, otoczeniu, społeczeństwie.

Wartości AXA:

PO PIERWSZE KLIENT!

We wszystkim co robimy najważniejsi są klienci. Zawsze myślimy o tym, aby nasze działania jak najlepiej wpływały na ich codzienne życie i dbały o ich bezpieczną przyszłość.

PRAWOŚĆ

Traktujemy klientów, pracowników, interesariuszy i partnerów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Mamy silne poczucie odpowiedzialności za to, aby działać na ich rzecz i dla ich dobra.

ODWAGA

Mamy odwagę wyrażać własne zdanie i podejmować śmiałe decyzje. Nie ma dla nas barier, których nie bylibyśmy w stanie przełamać, aby ciągle się rozwijać i doskonalić.

ONE AXA

Jesteśmy silniejsi, gdy działamy razem. Z różnorodności i współpracy czerpiemy siłę, do osiągania wspólnych celów.

Dla naszych pracowników:

Myśląc o rozwoju zawodowym, podnoszeniu kompetencji organizujemy aktywności rozwojowe dopasowane do indywidualnych potrzeb.

OPRÓCZ WYNAGRODZENIA

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia a także system dodatkowych premii i nagród. Pracując z nami masz dostęp do Kafeteria a w niej pakiet świadczeń, które wybierasz według swoich potrzeb.

DBAMY O RODZINY!

Jeśli dołączysz do nas nie tylko Ty skorzystasz! Możesz także liczyć na wsparcie dla swoich najbliższych w ramach rodzinnych pakietów opieki medycznej, paczek dla dzieci, a także pomocy w trudnych sytuacjach życiowych. W naszym biurze jest specjalny pokój dla Mamy z dzieckiem a w budynku znajdziesz prywatne przedszkole!

NOWOCZESNE I KOMFORTOWE BIURO

Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy, do którego łatwo trafisz i dojedziesz. Praca w nowoczesnym biurowcu zapewnia wysoki komfort i dostęp do wielu punktów gastronomicznych i usługowych. W lato podjeżdżają foodtrucki a popołudniami w holu głównym, będziesz mógł posłuchać gry na fortepianie.

RELAKS W CZASIE PRACY

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy przestrzeń, na każdym z naszych pięter, gdzie w niemal domowej atmosferze zjesz obiad, wypijesz kawę lub przeprowadzisz spotkanie biznesowe. Przygotowaliśmy również Chillout Room, byś na chwilę mógł oderwać się od pracy i... pograć w różne gry. Codziennie czekać będą w kuchniach świeże jabłka, a czasem nawet coś słodkiego.

PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE

Pracując u nas przede wszystkim możesz liczyć na nieformalną, przyjazną i opartą na partnerstwie atmosferę pracy. Będziesz pracował w gronie pełnych pasji i entuzjazmu profesjonalistów, którzy tworzą wspierającą się społeczność.

 

 • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, które uwzględnią Twoje potrzeby rozwojowe oraz pomogą Ci rozwijać potencjał. Celem szkoleń wewnętrznych jest przekazanie wiedzy o naszym biznesie, wymiana doświadczeń i możliwość zadbania o rozwój osobisty. Szkolenia zewnętrzne zapewnią Ci wzrost kompetencji niezbędnych do realizacji wyznaczonych celów.
   
 • Ocena 360 pozwoli Ci na otrzymanie informacji zwrotnych od współpracowników, określenie Twoich mocnych stron oraz obszarów wymagających rozwoju. Ocena 360 pomaga w projektowaniu indywidualnych ścieżek rozwojowych, zwiększy świadomość Twoich kompetencji oraz ułatwi Ci współpracę i komunikację z innymi pracownikami.
   
 • SCOPE słuchamy opinii naszych pracowników. Coroczne badanie Scope daje nam możliwość poznania poziomu zaangażowania. Na tej podstawie wiemy, nad czym należy pracować, a co doceniają nasi pracownicy.

Odkryj w sobie więcej. Mamy dla Ciebie Staż z Mocą!

Na stażu w AXA nie będziesz parzył kawy, chyba że będziesz chciał się jej napić. Za to dostaniesz prawdziwe zadania. Będziesz mógł nie tylko wykazać się swoimi mocami, ale także zdobyć MOCNE doświadczenie w jednej z największych firm ubezpieczeniowo-finansowych na świecie. Po odbyciu stażu masz szansę na rozpoczęcie stałej współpracy z AXA.

Rekrutację do naszego letniego programu stażowego START@AXA rozpoczynamy od selekcji nadesłanych aplikacji, następnym krokiem jest udział w sesji assessment centre. Podczas sesji zadaniowej kandydaci biorą udział w zadaniach indywidualnych i grupowych. Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie z bezpośrednim przełożonym.

Twój START@AXA to:

 • 3-miesięczny program płatnych, letnich staży (lipiec-wrzesień)
 • możliwość odkrycia Twoich mocnych stron zawodowych
 • możliwość pracy z najlepszymi ekspertami w branży
 • ambitne zadania, uczestniczenie w ciekawych projektach, rozwiązywanie problemów biznesowych
 • wsparcie dedykowanych opiekunów
 • praca w naszym biurze z ekscytującym widokiem na panoramę Warszawy 

Aplikuj na START@AXA jeśli:

 • jesteś studentem III-V roku lub absolwentem (preferowane kierunki studiów: ubezpieczenia, ekonomia, bankowość, finanse, informatyka, zarządzanie)
 • jesteś elastyczny i otwarty na zmiany
 • chcesz zdobyć i odkrywać w sobie nowe moce, wiedzę i umiejętności
 • angażujesz się w to, co robisz
 • dobrze znasz MS Office (w tym MS Excel)

Mamy dla Ciebie staż z Mocą w wybranych zespołach:

 • Finanse
 • Prawny i Compliance
 • Wsparcie sprzedaży
 • HR
 • Marketing
 • Obsługa klienta
 • Inwestycje/zarządzanie aktywami
 • Zarządzanie projektami/analizy biznesowe
 • Bancassurance
 • Ubezpieczenia indywidualne i korporacyjne
 • IT/ Java, PowerBuilder, C++, Net, Hurt. Danych 
 • Tradycyjne Kanały Spzredaży
 • Likwidacja Szkód

Aplikuj na START@AXA:

Oferujemy możliwość odbycia stażu w biurze głównym AXA w Warszawie (ul. Chłodna 51). Podejmij wyzwanie, podziel się z nami swoim zaangażowaniem i odkryj swoje możliwości zawodowe w AXA.

Wyślij do nas swoje CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub na adres email: rekrutacja.axa@axa.pl z zaznaczeniem, w którym obszarze najchętniej chciałbyś/chciałabyś odbyć staż oraz w jakim wymiarze czasu. Dołącz do Nas!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Grupa AXA w Polsce

Grupa AXA w Polsce
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa
22-599 90 00
kariera@axa.pl
www.axa.pl