Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Idea Money

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Specjalizujemy się w usługach faktoringu, monitoringu i windykacji wierzytelności dla mikro przedsiębiorców oraz małych i średnich firm. Oferujemy kompleksowy i elastyczny model współpracy, który jest wyróżnieniem na rynku usług finansowania przedsiębiorstw. Naszą działalność charakteryzuje indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz innowacyjne wspieranie przedsiębiorców w zakresie zarządzania płynnością firmy.

Dzięki nam, mikro przedsiębiorstwa oraz małe i średnie firmy mają możliwość skorzystania z usług zarezerwowanych dla dużych podmiotów.

Będąc najbliższym i zaufanym partnerem swoich Klientów, firma zapewnia kompleksowe usługi finansowe, których najwyższy standard spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Partnerów biznesowych. Najlepszym dowodem rozwoju i wizytówką firmy jest 12-krotny wzrost liczby Klientów (r.d.r.).

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Idea Money
Wola Center
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa