Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Itella Information Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Itella Information obsługuje procesy finansowe ponad 10 000 klientów w całej Europie. Od ponad 20 lat Itella koncentruje się na usprawnianiu procesów finansowych, oferując innowacyjne, inteligentne rozwiązania, których rezultaty widać od razu po ich wdrożeniu.

Poprawiamy wydajność procesów finansowych i księgowych, takich jak Purchase to Pay czy Order to Cash. Nasze gotowe do użytku procedury oparte na najlepszych praktykach są skalowalne nawet do pełnego outsourcingu procesów biznesowych. Mamy przedstawicielstwa w 11 krajach europejskich i zatrudniamy około 2300 profesjonalistów. Sprzedaż netto firmy w roku 2012 wyniosła 270 milionów EUR. Itella Information jest częścią Grupy Itella.

Doświadczenie zdobywamy od ponad 20 lat. Przez ten czas koncentrowaliśmy się na uprzemysławianiu procesów finansowych w celu utworzenia inteligentniejszych rozwiązań zaspokajających potrzeby naszych klientów. Wszystkie procesy są przejrzyste, co gwarantuje pełną kontrolę. Koszty stałe zamieniamy w koszty zmienne, dzięki czemu nasi klienci mogą elastyczniej reagować na zmiany rynkowe.

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w Finlandii, posiadamy swoje oddziały w 11 krajach w Europie. Obecnie w Polsce zatrudniamy prawie 500 pracowników w 3 lokalizacjach. Rozwijamy się i tworzymy nowe miejsca pracy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Itella Information Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa