Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
MAHLE Shared Services Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

MAHLE jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego. W MAHLE zajmujemy się technologią napędów, elementów chłodzenia i klimatyzacji oraz filtracji, zarówno w pojazdach z silnikami spalinowymi jak i elektrycznymi. Obecnie około 78 000 pracowników pracuje w 170 zakładach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych na 5 kontynentach, z których jedno znajduje się w Ostrowie Wlkp.. Nasze produkty są montowane w co drugim pojeździe na świecie.

MAHLE Shared Services Poland we Wrocławiu zostało otwarte w 2017 r. i jako Centrum Usług Wspólnych zapewnia wsparcie globalnych struktur MAHLE w zakresie obsługi procesów finansowych i IT.
Dział Finansów realizuje procesy księgowe w obszarze środków trwałych, należności, zobowiązań, rozliczeń z pracownikami oraz rozliczeń pomiędzy jednostkami Intercompany dla spółek zlokalizowanych w Europie Zachodniej i Środkowo-Wschodniej.
Dział IT natomiast realizuje wsparcie operacyjne procesów IT w zakresie aplikacji biznesowych, infrastruktury, end-user computing, service desk dla spółek krajów zachodnioeuropejskich.

MAHLE w Ostrowie Wielkopolskim produkuje elementy układów termicznych w samochodach, obsługuje logistycznie część koncernu MAHLE i pracuje nad rozwojem nowych produktów i technologii w ramach największego w regionie centrum badań i rozwoju (R&D).

MAHLE w Krotoszynie  – produkuje zaawansowane komponenty do budowy silników o najwyższej wydajności, m.in. tuleje, tłoki, zawory i wałki rozrządu. Nasze produkty od lat pracują w silnikach największych światowych producentów samochodów.

Do naszego zespołu we Wrocławiu szukamy osób młodych, ale gotowych do rozpoczęcia i rozwijania kariery w oddziale światowej korporacji z branży motoryzacyjnej, jak również doświadczonych specjalistów swobodnie poruszających się w międzynarodowym środowisku, sprawnie władających językami obcymi.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

MAHLE Shared Services Poland
ul. Świętego Mikołaja 18-20
50-043 Wrocław