Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
mBank S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Kariera mBank - ogólnie

 

mBank to od lat synonim innowacyjnych rozwiązań. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Poznaj nas bliżej i wejdź do świata mBanku.

5.5 miliona klientów. Ponad 8 tysięcy pracowników.

W mBanku wyróżniają nas ludzie, dlatego doceniamy talent i zaangażowanie każdego spośród 8 tysięcy zatrudnionych pracowników. Czy wiesz, że ponad 2.5 tysiąca z nich jest z nami już od ponad 10 lat?

Pracujemy na status najbardziej przyjaznego i najnowocześniejszego banku w Polsce. Wierzymy, że osiągnięcie ambitnych celów możliwe jest tylko z odpowiednim zespołem. Dlatego dbamy o to, by mBank był inspirującym miejscem pracy. Jak to robimy?

Nakręcamy do działania – dopingujemy się wzajemnie i zachęcamy do rozwoju, bo nie lubimy nudy. Wolimy ekscytujące przygody w pracy! Stosujemy w całej firmie metodologię mocnych stron Gallupa. Zapewniamy doradztwo, diagnozę talentów i indywidualne podejście do procesów rozwojowych.

Dzielimy się wiedzą – warsztaty, szkolenia i inne wydarzenia to u nas codzienność. Każdego tygodnia organizujemy od kilku do kilkunastu otwartych szkoleń. Dzięki wymianie wiedzy możemy poszerzać horyzonty na każdym szczeblu kariery.

Dopasowujemy się do pracownika – zdajemy sobie sprawę ze zmian, które w ostatnim czasie wpłynęły na postrzeganie i wykonywanie pracy. Właśnie dlatego stawiamy na pracę hybrydową, która pozwala naszym pracownikom wygodnie oraz efektywnie wykonywać swoje zadania.

Dlaczego warto pracować w mBanku?

Poznaj 10 powodów

 1. Każdemu pracownikowi oferujemy rozwój w technologiach przyszłości – cyfryzacji, automatyzacji, zarządzaniu danymi, uczeniu maszynowym, cyberbezpieczeństwie.
 2. Pomagamy w rozwoju – zapewniamy dostęp do największych bibliotek szkoleń na świecie: LinkedIn Learning, UDEMY, Coursery czy Pluralsight.
 3. Nie żyjemy samą pracą – obecnie działa u nas około 30 klubów tematycznych. W ramach jednego z nich nasz zespół był nawet na ośmiotysięczniku Makalu w Himalajach!
 4. Mamy program „Z energią po zdrowie”, którym promujemy well-being i zdrowy tryb życia. Uczymy też, jak budować odporność – zarówno fizyczną, jak i psychiczną.
 5. Gwarantujemy wpływ na miejsce pracy – dwa razy do roku przeprowadzamy ankietę dotyczącą zadowolenia z pracy. Organizujemy też spotkania pracowników z zarządem. Wszystko po to, by budować kulturę organizacji, która opiera się na dialogu i wspólnym zrozumieniu.
 6. Stawiamy na odpowiedzialność społeczną i zrównoważony rozwój – to filary naszej działalności. Jako pierwszy bank w Polsce podpisaliśmy Zasady Odpowiedzialnej Bankowości ONZ. Jesteśmy też liderem w finansowaniu zielonej energii w naszym kraju. W 2021 roku przeznaczyliśmy na ten cel ponad miliard złotych!
 7. Mamy dwa wspaniałe biura – warszawską Wieżę mBank oraz łódzki Przystanek mBank. Dbamy o to, by były to miejsca wygodne i nowoczesne z idealnymi warunkami do pracy.
 8. Od 5 lat jesteśmy partnerem Fundacji WOŚP. W tym czasie wspólnie z klientami wsparliśmy Fundację kwotą blisko 70 mln zł. Oprócz tego organizujemy własne sztaby, by jeszcze bardziej zaangażować się w pomoc. 
 9. Oferujemy wiele benefitów – między innymi prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na zdrowie. Zapewniamy dostęp do bazy Legimi, która zawiera tysiące audiobooków i ebooków, po polsku i po angielsku.
 10. Tworzymy zgrany zespół – atmosfera to kluczowa kwestia, jeśli chodzi o idealne miejsce pracy. Wszyscy mówimy sobie po imieniu. Jesteśmy drużyną – wspólnie pracujemy, aby osiągać ambitne cele.

wITaj w mBanku

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Korzystamy z ponad 70 różnych technologii, a nasze działania opierają się na metodyce agile, która sprawdza się nam już od wielu lat. Nie brakuje u nas tematów związanych z infrastrukturą, hurtownią danych i cyberbezpieczeństwem. Lubimy testować nowości i wdrażać innowacyjne technologie.

Z nami możesz próbować nowych rzeczy i rozwijać swoje umiejętności. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Contact Center – Pasujesz do nas!

Praca w naszym Contact Center skierowana jest do osób, które lubią ludzi, a pomoc leży głęboko w ich naturze. Głównym zadaniem jest rozwiązywanie codziennych problemów naszych klientów. To duża odpowiedzialność, która zapewnia ogromną satysfakcję.

Wymagania? Chęci do pracy i otwartość na kontakt z ludźmi. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, by sprawnie obsługiwać klientów na czacie i telefonicznie. Oczywiście podpisujemy umowę o pracę i przysługuje Ci wiele benefitów pozapłacowych, . Poznaj nasze oferty i sprawdź, czy pasujesz do nas!

Jak wygląda proces rekrutacji?

 1. Przesyłasz nam swoje CV
 2. Zapraszamy Cię na rozmowę telefoniczną lub online
 3. Czasami wysyłamy prośbę o udział w teście kompetencyjnym
 4. Spotykasz się z potencjalnym przełożonym
 5. Podejmujemy decyzję – dostajesz od nas informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji

Wyróżniają nas ludzie – być może również Ty!

Dołącz do zespołu mBanku i wspólnie z nami twórz ikonę mobilności. Nie ważne, czy masz duże doświadczenie w bankowości, czy szukasz swojej pierwszej pracy – mBank to miejsce, w którym z pewnością się rozwiniesz. Czy wiesz już na jakie stanowisko złożysz aplikację?

Staże i praktyki

Galeria

Benefity

DODATKOWE 2 DNI OPIEKI NAD DZIECKIEM.
KLUBY MBANKU – SPORTOWE I HOBBISTYCZNE KLUBY DOFINANSOWANE PRZEZ BANK, PROWADZONE PRZEZ PRACOWNIKÓW. (44 SEKCJE)
DOFINANSOWANIE DO ŚWIĄT.
DOFINANSOWANIE DO WAKACJI/WYPOCZYNKU.
PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA.
UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE.
KARTA MULTISPORT.
LINKEDIN LEARNING – BEZPŁATNY DOSTĘP DO BAZY SZKOLEŃ
LEGIMI – DARMOWA BAZA AUDIOBOOKÓW I EBOOKÓW.
REFUNDACJA OKULARÓW.
PRODUKTY BANKOWE – SPECJALNA OFERTA DLA PRACOWNIKÓW.
MYBENEFIT, MBANK PROFIT SYSTEM – ZNIŻKI NA ZAKUPY U WYBRANYCH PARTNERÓW.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

mBank S.A.

Wieża mBank
Prosta 18
00-850 Warszawa
www.mbank.pl/kariera/

mBank S.A.

Przystanek mBank
Jana Kilińskiego 74
90-119 Łódź