Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
mBank S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Kariera mBank - ogólnie

 

mBank to od lat synonim innowacyjnych rozwiązań. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Poznaj nas bliżej i wejdź do świata mBanku.

5.5 miliona klientów. Ponad 8 tysięcy pracowników.

W mBanku wyróżniają nas ludzie, dlatego doceniamy talent i zaangażowanie każdego spośród 8 tysięcy zatrudnionych pracowników. Czy wiesz, że ponad 2.5 tysiąca z nich jest z nami już od ponad 10 lat?

Pracujemy na status najbardziej przyjaznego i najnowocześniejszego banku w Polsce. Wierzymy, że osiągnięcie ambitnych celów możliwe jest tylko z odpowiednim zespołem. Dlatego dbamy o to, by mBank był inspirującym miejscem pracy. Jak to robimy?

Nakręcamy do działania – dopingujemy się wzajemnie i zachęcamy do rozwoju, bo nie lubimy nudy. Wolimy ekscytujące przygody w pracy! Stosujemy w całej firmie metodologię mocnych stron Gallupa. Zapewniamy doradztwo, diagnozę talentów i indywidualne podejście do procesów rozwojowych.

Dzielimy się wiedzą – warsztaty, szkolenia i inne wydarzenia to u nas codzienność. Każdego tygodnia organizujemy od kilku do kilkunastu otwartych szkoleń. Dzięki wymianie wiedzy możemy poszerzać horyzonty na każdym szczeblu kariery.

Dopasowujemy się do pracownika – zdajemy sobie sprawę ze zmian, które w ostatnim czasie wpłynęły na postrzeganie i wykonywanie pracy. Właśnie dlatego stawiamy na pracę hybrydową, która pozwala naszym pracownikom wygodnie oraz efektywnie wykonywać swoje zadania.

Dlaczego warto pracować w mBanku?

Poznaj 10 powodów

 1. Każdemu pracownikowi oferujemy rozwój w technologiach przyszłości – cyfryzacji, automatyzacji, zarządzaniu danymi, uczeniu maszynowym, cyberbezpieczeństwie.
 2. Pomagamy w rozwoju – zapewniamy dostęp do największych bibliotek szkoleń na świecie: LinkedIn Learning, UDEMY, Coursery czy Pluralsight.
 3. Nie żyjemy samą pracą – obecnie działa u nas około 30 klubów tematycznych. W ramach jednego z nich nasz zespół był nawet na ośmiotysięczniku Makalu w Himalajach!
 4. Mamy program „Z energią po zdrowie”, którym promujemy well-being i zdrowy tryb życia. Uczymy też, jak budować odporność – zarówno fizyczną, jak i psychiczną.
 5. Gwarantujemy wpływ na miejsce pracy – dwa razy do roku przeprowadzamy ankietę dotyczącą zadowolenia z pracy. Organizujemy też spotkania pracowników z zarządem. Wszystko po to, by budować kulturę organizacji, która opiera się na dialogu i wspólnym zrozumieniu.
 6. Stawiamy na odpowiedzialność społeczną i zrównoważony rozwój – to filary naszej działalności. Jako pierwszy bank w Polsce podpisaliśmy Zasady Odpowiedzialnej Bankowości ONZ. Jesteśmy też liderem w finansowaniu zielonej energii w naszym kraju. W 2021 roku przeznaczyliśmy na ten cel ponad miliard złotych!
 7. Mamy dwa wspaniałe biura – warszawską Wieżę mBank oraz łódzki Przystanek mBank. Dbamy o to, by były to miejsca wygodne i nowoczesne z idealnymi warunkami do pracy.
 8. Od 5 lat jesteśmy partnerem Fundacji WOŚP. W tym czasie wspólnie z klientami wsparliśmy Fundację kwotą blisko 70 mln zł. Oprócz tego organizujemy własne sztaby, by jeszcze bardziej zaangażować się w pomoc. 
 9. Oferujemy wiele benefitów – między innymi prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na zdrowie. Zapewniamy dostęp do bazy Legimi, która zawiera tysiące audiobooków i ebooków, po polsku i po angielsku.
 10. Tworzymy zgrany zespół – atmosfera to kluczowa kwestia, jeśli chodzi o idealne miejsce pracy. Wszyscy mówimy sobie po imieniu. Jesteśmy drużyną – wspólnie pracujemy, aby osiągać ambitne cele.

wITaj w mBanku

Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Korzystamy z ponad 70 różnych technologii, a nasze działania opierają się na metodyce agile, która sprawdza się nam już od wielu lat. Nie brakuje u nas tematów związanych z infrastrukturą, hurtownią danych i cyberbezpieczeństwem. Lubimy testować nowości i wdrażać innowacyjne technologie.

Z nami możesz próbować nowych rzeczy i rozwijać swoje umiejętności. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas – w pracy i po pracy.

Contact Center – Pasujesz do nas!

Praca w naszym Contact Center skierowana jest do osób, które lubią ludzi, a pomoc leży głęboko w ich naturze. Głównym zadaniem jest rozwiązywanie codziennych problemów naszych klientów. To duża odpowiedzialność, która zapewnia ogromną satysfakcję.

Wymagania? Chęci do pracy i otwartość na kontakt z ludźmi. Nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, by sprawnie obsługiwać klientów na czacie i telefonicznie. Oczywiście podpisujemy umowę o pracę i przysługuje Ci wiele benefitów pozapłacowych, . Poznaj nasze oferty i sprawdź, czy pasujesz do nas!

Jak wygląda proces rekrutacji?

 1. Przesyłasz nam swoje CV
 2. Zapraszamy Cię na rozmowę telefoniczną lub online
 3. Czasami wysyłamy prośbę o udział w teście kompetencyjnym
 4. Spotykasz się z potencjalnym przełożonym
 5. Podejmujemy decyzję – dostajesz od nas informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji

Wyróżniają nas ludzie – być może również Ty!

Dołącz do zespołu mBanku i wspólnie z nami twórz ikonę mobilności. Nie ważne, czy masz duże doświadczenie w bankowości, czy szukasz swojej pierwszej pracy – mBank to miejsce, w którym z pewnością się rozwiniesz. Czy wiesz już na jakie stanowisko złożysz aplikację?

Staże i praktyki

Galeria

Benefity

DODATKOWE 2 DNI OPIEKI NAD DZIECKIEM.
KLUBY MBANKU – SPORTOWE I HOBBISTYCZNE KLUBY DOFINANSOWANE PRZEZ BANK, PROWADZONE PRZEZ PRACOWNIKÓW. (44 SEKCJE)
DOFINANSOWANIE DO ŚWIĄT.
DOFINANSOWANIE DO WAKACJI/WYPOCZYNKU.
PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA.
UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE.
KARTA MULTISPORT.
LINKEDIN LEARNING – BEZPŁATNY DOSTĘP DO BAZY SZKOLEŃ
LEGIMI – DARMOWA BAZA AUDIOBOOKÓW I EBOOKÓW.
REFUNDACJA OKULARÓW.
PRODUKTY BANKOWE – SPECJALNA OFERTA DLA PRACOWNIKÓW.
MYBENEFIT, MBANK PROFIT SYSTEM – ZNIŻKI NA ZAKUPY U WYBRANYCH PARTNERÓW.

Oferty pracy

...
02.12.2022
...
mBank S.A.
mBank S.A.
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza, Sprzedaż
angielski
REKRUTACJA ZDALNA
...
02.12.2022
...
mBank S.A.
mBank S.A.
Kłodzko, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
REKRUTACJA ZDALNA

Kontakt

mBank S.A.

Wieża mBank
Prosta 18
00-850 Warszawa
www.mbank.pl/kariera/

mBank S.A.

Przystanek mBank
Jana Kilińskiego 74
90-119 Łódź