Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
METRO SERVICES PL

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Join us and work with the best!

www.metro-services.pl/kariera

Jesteśmy METRO SERVICES Poland i należymy do organizacji Global Business Services (GBS). Organizacje tego typu zapewniają scentralizowaną, specjalistyczną obsługę wybranych procesów operacyjnych dla organizacji macierzystej. Ze swojej siedziby w Szczecinie zapewniamy wsparcie w zakresie finansów i księgowości dla firmy METRO, składającej się z sieci handlowych METRO/Makro Cash&Carry w Europie i Azji.

Naszym celem jest zwiększenia wydajności i zapewnienie standaryzacji procesów księgowych w METRO. Dzięki blisko dziesięcioletniemu doświadczeniu staliśmy się Accounting Centre of Excellence - partnerem w zakresie rozwiązań finansowych dla biznesu i naszych klientów. Pracujemy z nowoczesnymi narzędziami i automatyzacjami, starając się dostarczać rozwiązania, które tworzą wartość i są efektywne. Pracujemy w międzynarodowych zespołach, a nasza różnorodność jest naszą dumą.

KOGO SZUKAMY

Szukamy najzdolniejszych osób chcących rozwijać się w obszarze księgowości. Zatrudniamy kandydatów w pełnym spektrum - od juniora do team leadera. Uczymy się od siebie nazwajem, by wspólnie tworzyć przyszłość tu i teraz. Chcemy polegać na Twojej wiedzy i doświadczeniu, bo wierzymy, że razem z Tobą będziemy osiągać sukcesy i tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ

Jako organizacja zapewniamy wiele możliwości rozwoju, a jako część grupy METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą. Świadczy o tym m.in. fakt, że jako pierwsi w Szczecinie możemy poszczycić się mianem "ACCA Approved Employer", a od Pulsu Biznesu otrzymujemy regularnie tytuł Gazeli Biznesu będąc tym samym w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm. To prawda, nie stoimy w miejscu. Właśnie otworzyliśmy nowoczesne, ekologiczne biuro w centrum miasta.

CZY TO PRACA DLA CIEBIE?

Jeśli cenisz sobie swobodę w pracy, a marynarka i obcasy to nie do końca Twój outfit, METRO SERVICES to idealne miejsce dla Ciebie. To u nas wykorzystasz swoją wiedzę, doświadczenie i języki obce, poznasz ludzi z całego świata i samodzielnie wybierzesz kierunek rozwoju!

Zatrudniamy ponad 350 pasjonatów i specjalistów w obszarze księgowości, mówimy w 19 językach, składamy się z 21 narodowości, obsługujemy 25 krajów i stale się rozwijamy.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJE

Rekrutujemy do działów: AR – księga należności (13 zespołów), GA – księga główna (6 zespołów), strategiczne projekty o zasięgu lokalnym i globalnym

RODZAJ ZATRUDNIENIA

umowa o pracę, pełen etat

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW

Ekonomia, finanse i rachunkowość

POŻĄDANE JĘZYKI OBCE

angielski

BENEFITY

  • dofinansowane szkolenia zewnętrzne i kursy językowe wybrane przez Ciebie
  • wsparcie finansowe kursów i egzaminów ACCA
  • darmowy dostęp do platformy Udemy
  • prywatna opieka medyczna
  • wczasy pod gruszą, czyli zwrot części środków, jakie wydasz na wakacje
  • dofinansowana karta sportowa
  • imprezy zespołowe i firmowe, tj. integracje online czy Christmas Costume Party
  • i wiele więcej!

KONTAKT

METRO SERVICES PL

Posejdon Center
Plac Brama Portowa 1
70-225 Szczecin

rekrutacja@metro-services.pl

MEDIA

Oferty pracy

...
05.12.2021
...
METRO SERVICES PL
METRO SERVICES PL
Accountant 05.12.2021
Szczecin, zachodniopomorskie
Księgowość

Kontakt

METRO SERVICES PL
ul. Ku Słońcu 67
71-041 Szczecin