Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Nordea jest jedną z największych instytucji finansowych w Europie - w Polsce jest reprezentowana przez Nordea Bank Abp SA. Oddział w Polsce.

Centrum Operacyjne, które zlokalizowane jest w Łodzi, wspiera skandynawskie jednostki biznesowe w przetwarzaniu operacji i usług finansowych.

Dział IT, który zlokalizowany jest w Gdyni, Gdańsku i Warszawie, dostarcza kompleksowe rozwiązania IT w zakresie utrzymania i rozwoju platform i systemów informatycznych.

Ponadto w Łodzi,  Warszawie i Trójmieście rozwijamy także działalność finansową. Do zadań warszawskich zespołów należy kontrolowanie ksiąg i operacji finansowych, sporządzanie zaawansowanych ocen i analiz ryzyka bankowego oraz bieżące wsparcie niezbędne przy podejmowaniu przez bank decyzji finansowych. Intensywnie rekrutujemy osoby z doświadczeniem w obszarze audytu, polityki zakupów, sprawozdawczości oraz księgowości. 

Nordea w Polsce rozwija się i poszukuje pracowników na każdym poziomie rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz do nas dołączyć to serdecznie zapraszamy!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce
Siedziba główna: al. Marszałka E. Śmigłego-Rydza 20
93-281 Łódź