Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie wyzwania stoją dzisiaj przed branżą private banking i dlaczego to rozwojowa dziedzina.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PKF Consult

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

PKF to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. Zespoły eksperckie: audytorów, doradców podatkowych, analityków finansowych, certyfikowanych doradców ASO i księgowych funkcjonują w wielu lokalnych biurach w Polsce. Ich celem jest wspomaganie wdrażania skutecznych strategii biznesowych oraz wzmacnianie konkurencyjności, innowacyjności i wiarygodności przedsiębiorstw.

Spółka jest członkiem międzynarodowej sieci PKF International i jedynym jej przedstawicielem w Polsce. PKF International jest międzynarodową siecią niezależnych firm należących do czołówki światowych organizacji zarówno pod względem obrotu, jak i jakości usług. Globalny zasięg sieci PKF International, której jesteśmy członkiem pozwala nam obsługiwać Klientów bez względu na miejsce, w którym działają. Międzynarodowe doświadczenie ekspertów oraz rozległa baza kontaktów z firmami członkowskimi z całego świata jest wsparciem kreującym wartość dodaną dla naszych Klientów.

Spółka funkcjonuje w strukturach Grupy PKF Consult, składającej się z zespołu 130 osób zatrudnionych na umowę o pracę oraz prawie 200 ekspertów wspierających realizację projektów. W skład grupy kapitałowej PKF wchodzą spółki: PKF Consult, PKF Accounting oraz Invest Office. Realizują one usługi w zakresie audytu, doradztwa finansowego, inwestycyjnego i podatkowego, rachunkowości oraz szkoleń biznesowych.

Nasze biura obecnie zlokalizowane są w: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Opolu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

PKF Consult
ul. Orzycka 6 lok. 1B
02-695 Warszawa