Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PMI Service Center Europe

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Witamy w Philip Morris Polska. Jesteśmy wiodącym producentem wyrobów tytoniowych w Polsce, wytwarzającym trzy z dziesięciu najlepiej sprzedających się marek papierosów w kraju. Historia marek produkowanych przez firmę Philip Morris International (PMI) rozpoczęła się w 1973 r. wraz z podpisaniem przez PMI umowy licencyjnej z Zakładami Przemysłu Tytoniowego w Krakowie (ZPTK), której przedmiotem była licencja na produkcję papierosów marki Marlboro. W 1996 r. firma PMI zakupiła pakiet akcji w ZPTK, a w 1998 r. nazwa przedsiębiorstwa została zmieniona na Philip Morris Polska.

Obecnie zatrudniamy około 3000 osób w całej Polsce, w tym ponad 1300 w centrum produkcyjnym w Krakowie. Historia krakowskiego zakładu sięga 1876 r. Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat zainwestowaliśmy 500 mln dolarów w modernizację, dzięki czemu możemy się obecnie poszczycić jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

W 2005 r. w Krakowie założono PMI Service Center Europe (PMI SCE), świadczące scentralizowane usługi w zakresie obsługi finansowej, zasobów ludzkich i systemów informatycznych. Centrum Usług oferuje wsparcie spółkom zależnym PMI w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce.

Odpowiedzialność społeczna odgrywa dużą rolę w polityce firmy Philip Morris Polska. Od 1998 r. jesteśmy partnerem Programu STOP18!, którego celem jest zapobieganie paleniu wyrobów tytoniowych przez niepełnoletnich. Wspieramy również inicjatywy społeczne przeciwdziałające przemocy w rodzinie oraz projekty pomocy osobom niepełnosprawnym.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

PMI Service Center Europe
al. Jana Pawla II 196
31-982 Kraków