Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Pramerica Życie TUiR SA

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Nasza misja:

Naszą misją jest dawanie oparcia w życiu, które sprawi, że każdy poczuje się bezpieczny i wyjątkowy. Wspieramy ludzi profesjonalizmem i doświadczeniem, ale też empatią i indywidualnym podejściem do każdej ludzkiej historii.

Wizja działania

W Polsce oferujemy ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych zakresów ochrony. Na rynku wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o Klientów i ich zaufanie, a także najwyższe standardy obsługi. Tworzymy przyjazne i oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą się rozwijać, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Dzięki stabilnym fundamentom - naszym wartościom - towarzyszącym nam w codziennej pracy wspólnie tworzymy firmę, która wspiera Klientów w realizacji ich celów życiowych i odpowiada na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby. 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Pramerica Życie TUiR SA
Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa