Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Provident

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie Klientów. Wierzymy, że nasz model biznesowy, oparty na przejrzystości, odpowiedzialności i zaufaniu, pozwoli nam na dalszy, stabilny rozwój w Polsce.

Provident Polska działa od ponad 18 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do potrzeb Klienta i umiejętność budowania z nim długotrwałych relacji. Dzięki sieci Doradców Klienta docieramy z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 3,9 miliona Klientów, a poziom satysfakcji z jakości obsługi wynosi ponad 90%.  

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która od 2007 r. notowana jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i wchodzi w skład indeksu FTSE 250. Od marca 2013 IPF jest także obecny, w ramach notowań równoległych, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W skład Grupy IPF, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą Czechy i Słowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Bułgaria oraz Meksyk. W drugim kwartale 2015 r. do grupy dołączy Hiszpania.

Obecnie Grupa IPF zatrudnia ponad 8200 pracowników i 30000 Doradców Klienta. Tym samym jest jednym z największych pracodawców w Wielkiej Brytanii i w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Na koniec 2014 roku z usług oferowanych przez IPF skorzystało 2,6 miliona Klientów, którzy zaciągnęli pożyczki o łącznej wartości 1,022 mld funtów brytyjskich. Przychody grupy uzyskane w 2014 r. wyniosły 783,2 mln funtów, zysk brutto 123,5 mln.

Celem IPF jest poprawa jakości życia codziennego Klientów przy pomocy prostych i przejrzystych produktów finansowych dostosowanych do ich potrzeb. Pod marką Provident grupa oferuje drobne pożyczki krótkoterminowe. Solidny model biznesowy grupy IPF opiera się na wyjątkowych relacjach personalnych z Klientem tworzonych przez liczne grono przedstawicieli firmy.

Korzenie Grupy IPF sięgają roku 1880, kiedy to powstała spółka Provident Financial, tworząc podwaliny dzisiejszej instytucji. Siedziba grupy mieści się w Leeds w Wielkiej Brytanii.

Oferty pracy

...
21.01.2020
...
Provident
Provident
Warszawa, mazowieckie
Audyt, IT
...
21.01.2020
...
Provident
Provident
Warszawa, mazowieckie
Administracja
...
15.01.2020
...
Provident
Provident
Warszawa, mazowieckie
Administracja

Kontakt

Provident
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa