Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Roland Berger Strategy Consultants

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Jesteśmy firmą doradztwa strategicznego. Wspieramy naszych klientów we wszystkich aspektach zarządzania, m.in. opracowaniu strategii rynkowych, restrukturyzacji, optymalizacji procesów, fuzjach i przejęciach, poprawie efektywności sprzedaży oraz opracowaniu struktury organizacyjnej.

Warszawskie biuro Roland Berger zostało założone w 2000 roku. Od momentu powstania rozwijamy się bardzo dynamicznie i poszerzamy bazę naszych klientów. Jesteśmy obecnie jednym z największych zespołów Roland Berger w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Mamy szerokie doświadczenie, które zdobywaliśmy w trakcie wielu projektów przeprowadzonych zarówno w Polsce, jak i tych, przy których współpracowaliśmy z biurami Roland Berger na całym świecie.

Doradzamy największym spółkom zarówno międzynarodowym, jak i tym z polskimi korzeniami. Są wśród nich firmy z sektorów: telekomunikacyjnego, bankowego, FMCG, transportowego, energetycznego i petrochemicznego.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Roland Berger Strategy Consultants
Pl. Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa