Temat tygodnia
– co robi, jakie powinien mieć cechy charakteru, jak nim zostać?
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Schneider Electric Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

W skrócie


Elektryczność jest wszechobecna w naszym codziennym życiu, podobnie jak Schneider Electric. Misją firmy jest zapewnienie każdemu, wszędzie i o każdej porze uzyskania jak największych pożytku z Nowego Świata Elektryczności. Schneider Electric udoskonala swoje umiejętności w dziedzinach wykorzystywanych przez ludzi w codziennym życiu poprzez zapewnianie trwałej, niezawodnej, skutecznej i bezpiecznej dostawy energii oraz kontrolowanie, monitorowanie oraz ochronę maszyn i urządzeń.

 

 

Rozdział Energii i Automatyka i Sterowanie

 

Schneider Electric, uznany lider na światowym rynku rozdziału energii elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, zapewnia całościowe rozwiązania łączące oprogramowanie, komunikację i usługi. Potrafimy sprostać oczekiwaniom klientów w kwestii najbardziej wymagających działań w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i oszczędności energii. Plasujemy się w rankingu światowych liderów w rozdziale średniego i niskiego napięcia oraz dystrybucji typu ULTRATERMINAL, zasilaniu awaryjnym, automatyce, zabezpieczeniu budynków, a także w sterowaniu przemysłowym i produkcji czujników maszyn seryjnych. Nasze wiodące na rynku marki globalne, lokalne i specjalistyczne wyróżniają się pod względem zasięgu, rozwiązań strategicznych, a co za tym idzie - dostępu do wysokiej klasy usług.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Schneider Electric Polska
ul. Konstruktorska 12A
02-673 Warszawa