Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Ergo Hestia

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

MYŚLISZ O APLIKOWANIU DO PRACY W ERGO HESTII?

Świetnie! Chętnie Cię poznamy. Chętnie opowiemy Ci też trochę o nas. Działamy na polskim rynku już prawie 30 lat – początki ERGO Hestii sięgają 1991 roku. Dziś Grupę tworzą dwa towarzystwa ubezpieczeń oraz kilka spółek, które wspomagają ich działalność, a także dwie fundacje. Zaufało nam blisko dwa i pół miliona klientów indywidualnych, a także setki tysięcy firm. Ubezpieczamy co drugą z setki największych firm w Polsce.

KOGO SZUKAMY?

Zapraszamy Cię do współpracy w wielu obszarach, które współtworzą ERGO Hestię: Staże, Zarządzanie projektami i IT, Pricing, Automatyzacja i robotyzacja, Finanse, Zarządzanie sprzedażą, Likwidacja szkód i obsługa klienta, Analiza i aktuariat, Marketing i komunikacja, Human Resources, Ocena ryzyka, Modelowanie ryzyka, Rozwój produktów.

ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ!

Pracownicy mają do dyspozycji szereg benefitów, dzięki którym mogą zadbać o siebie, swoją rodzinę oraz równowagę między życiem zawodowym i osobistym. Są to między innymi:

  • pakiet zdrowotny,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • sportowy turniej ERGO Hestia Cup,
  • firmowe bistro,
  • przedszkole dla dzieci pracowników,
  • siłownia w naszym biurowcu.

CENTRALA FIRMY: ul. Hestii 1, Sopot

MIASTA, W KTÓRYCH JESTEŚMY OBECNI: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Ergo Hestia
ul. Hestii 1
81-731 Sopot