Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Vistra Fund Services Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Vistra plasująca się w światowej czołówce firm z branży, oferuje szerokie spektrum usług i rozwiązań biznesowych. Firma posiada wyspecjalizowany zespół 3500 ekspertów w 44 krajach na świecie.

W Polsce Vistra to trzy główne spółki:

  • Vistra Corporate Services (księgowość, sprawozdawczość zarządcza, kadry, płace);
  • Vistra Shelf Companies (sprzedaż gotowych spółek typu shelf, sekretariat korporacyjny, usługi typu fiduciary, adres siedziby);
  • Vistra Fund Services Poland (wycena, księgowość, raportowanie funduszy).

Vistra Fund Services Poland (wcześniej OFIZ) powstała w 2000 r. w celu świadczenia usług na rzecz polskich podmiotów zależnych międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Zurich z siedzibą główną w Szwajcarii.

Działalność firmy skupia się na wycenie, księgowości i raportowaniu aktywów inwestycyjnych w ramach zarządzania otwartymi i zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi, funduszami ubezpieczeniowymi typu unit-linked, portfelami inwestycyjnymi i innymi narzędziami na rynkach kapitałowych.

Vistra Fund Services Poland jest się uznanym i niezależnym dostawcą wysokiej jakości usług dla 23 instytucji finansowych i obecnie zarządza aktywami o wartości przekraczającej 11 miliardów EUR, wspierając ponad 20% wszystkich zarejestrowanych funduszy inwestycyjnych w Polsce.

Uzupełnieniem świadczonych usług są kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe na rzecz spółek zajmujących się funduszami inwestycyjnymi oraz spółek celowych ustanowionych przez fundusze inwestycyjne na potrzeby inwestycji w portfele nieruchomości i odrębnych zabezpieczeń.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia oraz praktycznych umiejętności z dziedziny finansów, księgowości, podatków czy przepisów prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń, w międzynarodowym środowisku. Najlepsi mają szansę dołączyć do naszego zespołu!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Vistra Fund Services Poland
ul. Bukowińska 22 lok. 8 B
02-703 Warszawa