Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Workplace Solutions

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Workplace to studio architektoniczne specjalizujące się w holistycznym projektowaniu środowiska pracy dla międzynarodowych organizacji. Unikalne podejście oparte jest na systematycznych badaniach oraz kompetencjach projektowych z zakresu architektury, space planningu oraz wayfindingu. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne (IT oraz AV) oraz wprowadzając zieleń do biur, codziennie poprawiamy komfort pracy naszych Klientów. Psychologia biznesu, analiza charakteru pracy organizacji czy badania relacji międzyludzkich i przełożenie wniosków na przestrzeń to tylko niektóre z zakresów naszych działań. Workplace to miejsce do wyrażania siebie, otwarte i przyjazne środowisko pracy. Idealne dla każdego, kto chce poszerzać swoje kompetencje.

Wartości:

  • rozmowa: w workplace ważne jest nie tylko to, że rozmawiamy, ale przede wszystkim że słuchamy. Dzięki temu udaje się utrzymać otwarte, zróżnicowane, tolerancyjne środowisko, w którym każdy jest sobą. Przejawia się to m.in. w stroju, muzyce, elastycznym czasie pracy. Każdy może działać w zgodzie ze sobą i ma przestrzeń do ekspresji.
  • różnorodność i tolerancja: nie trudno o porozumienie w homogenicznym zespole, jednak w workplace nie projektowali byśmy tak wszechstronnie, gdybyśmy nie różnili się między sobą.
  • zaangażowanie: nasze codzienne decyzje i działania wynikają z szacunku, troski, chęci rozwoju i dbania o siebie i innych. Wierzymy, że robienie więcej niż się od nas wymaga i działanie motywowane tym, że wierzymy, że coś powinno być tak zrobione, zawsze wraca.
  • edukacja i rozwój: darzymy się zaufaniem i odpowiedzialnością, jednocześnie pozwalamy na błędy, a wręcz zachęcamy do odważnego podejmowania decyzji, bo wiemy, że dzięki temu jesteśmy organizacją uczącą się, wyciągamy wnioski, uczymy się, rozwijamy.
  • współodpowiedzialność - nasi ludzie mają wpływ na to jak pracujemy, wszelkie oddolne inicjatywy są mile widziane i regularnie wdrażane na mniejszą i większą skalę

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Workplace Solutions
Miodowa 1
00-401 Warszawa