Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Accreo

Accreo to zgrany zespół ludzi z inicjatywą i zaangażowaniem. Jesteśmy na rynku już ponad 10 lat. Świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, pozyskiwania funduszy europejskich i business restructuring. Działamy tak, aby prowadzone przez nas projekty były nie tylko najwyższej jakości, ale też spełniały możliwie wszystkie oczekiwania klientów. Dlatego proponowane przez nas rozwiązania są „szyte na miarę” indywidualnych potrzeb każdego z nich, a my staramy się być możliwie najbardziej kreatywni i skuteczni. Współpracujemy z rozpoznawalnymi firmami, wspierając je w prowadzeniu działalności i towarzysząc w podejmowaniu decyzji biznesowych zarówno codziennych, jak i strategicznych. Mamy bogate i różnorodne doświadczenie, dobrze znamy realia biznesowe, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie.

Dlaczego my? 

Szukamy i wspieramy ludzi, którzy chcą, aby praca była ich pasją, zaangażowanych w poszukiwanie nowych rozwiązań, zainteresowanych rozwojem. W Accreo kładziemy duży nacisk na to, by pracownicy czerpali przyjemność ze wspólnej pracy i mieli poczucie, że są „zespołem” nie tylko z nazwy. Słuchamy ich zdania, bo jest dla nas bardzo ważne. Cechuje nas nieformalna atmosferaw biurze, ale w stosunku do klientów zawsze utrzymujemy najwyższe standardy biznesowe.Praktyki w Accreo to wstęp do rozwoju kariery, możliwość zdobycia praktycznej wiedzy przy ciekawych, zróżnicowanych projektach. Najlepsi praktykanci otrzymują od nas ofertę stałego zatrudnienia.

Kogo szukamy? 

  • Studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych i prawniczych, zainteresowanych zagadnieniami podatkowymi, prawnymi lub obszarem pozyskiwania funduszy europejskich, zaangażowanych, komunikatywnych, ze zdolnościami analitycznego myślenia i znajomością jęz. angielskiego;
  • Doświadczonych doradców o ugruntowanej specjalizacji, zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym w konsultingu.

Rozpocznij u nas karierę

Rekrutację do działów Doradztwa Podatkowego, Doradztwa Europejskiego, Doradztwa Prawnego (Kancelaria Accreo Legal), w zależności od potrzeb biznesowych, prowadzimy cały rok.

Aplikuj: rekrutacja@accreo.pl

Dowiedz się więcej

www.accreo.pl/pl/kariera

www.czasnadotacje.pl

LinkedIn

Adres: 

Accreo Sp. z o.o.
ul. Próżna 7, Warszawa