Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
Accreo

ACCREO to zgrany zespół ludzi z inicjatywą i zaangażowaniem. Jesteśmy na rynku już 12 lat. Świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, pozyskiwania funduszy europejskich i doradztwa biznesowego. Działamy tak, aby prowadzone przez nas projekty były nie tylko najwyższej jakości, ale też spełniały możliwie wszystkie oczekiwania klientów. Współpracujemy z rozpoznawalnymi firmami, towarzysząc im w podejmowaniu decyzji biznesowych. Mamy bogate i różnorodne doświadczenie, dobrze znamy realia biznesowe, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie.

 

DLACZEGO MY?

Szukamy i wspieramy ludzi, którzy chcą, aby praca była ich pasją, zaangażowanych w poszukiwanie nowych rozwiązań, zainteresowanych rozwojem. Nie boimy się wyzwań, stawiamy na jakość, kreatywność i inicjatywę. Kładziemy duży nacisk na to, by nasi pracownicy czerpali przyjemność ze wspólnej pracy i mieli poczucie, że są „zespołem” nie tylko z nazwy.

Praktyki w Accreo to wstęp do rozwoju kariery, możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia przy ciekawych, zróżnicowanych projektach i w sympatycznej atmosferze. Praktyki są płatne, a najlepsi praktykanci otrzymują od nas propozycję stałego zatrudnienia.

 

KOGO SZUKAMY?

Studentów i absolwentów studiów magisterskich kierunków finansowo-ekonomicznych i prawniczych, zainteresowanych podatkami, prawem lub tematyką funduszy europejskich, komunikatywnych i chętnych do nauki, potrafiących myśleć analitycznie i z bardzo dobrą znajomością jęz. angielskiego;

Doświadczonych doradców o ugruntowanej specjalizacji, zainteresowanych dalszym rozwojem zawodowym w konsultingu.

Prowadzimy całoroczną rekrutację, zależną od potrzeb biznesowych, do poniższych działów:

  • Doradztwa Podatkowego
  • Doradztwa Europejskiego
  • Doradztwa Prawnego (Kancelaria Accreo Legal)

Dokumenty aplikacyjne: CV w jęz. polskim + list motywacyjny w jęz. angielskim.

Kontakt: rekrutacja@accreo.pl