Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ArcelorMittal Business Center of Excellence

ArcelorMittal Business Center of Excellence (BCoE) to Centrum Usług Wspólnych dla Grupy ArcelorMittal – światowego lidera w branży hutniczej i wydobywczej. Business Center of Excellence zajmuje się rozwojem nowoczesnych technologii na najwyższym światowym poziomie. BCoE świadczy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, IT, wsparcia zakupów, logistyki dla procesów zaopatrzenia, organizacją i zarządzaniem podróżami służbowymi. Naszym klientom – prawie 300 spółkom z ośmiu krajów Europy – dostarczamy swoje usługi w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niderlandzkim, czeskim, rosyjskim i polskim. BCoE posiada oddziały w Dąbrowie Górniczej (Polska) oraz krajowe centra zlokalizowane w Beneluksie, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Obecnie zatrudniamy ponad 500 najlepszych specjalistów. Staramy się stawić czoła wyzwaniom zmieniającego się świata i dostarczamy usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto z nami pracować?

Dołączając do nas, masz możliwość zdobycia nie tylko ciekawego doświadczenia, lecz także praktycznych umiejętności i cennej wiedzy, wykorzystując w pracy najnowocześniejsze narzędzia. Otworzymy przed Tobą szerokie perspektywy rozwoju, a to wszystko w miłej i pozytywnej atmosferze! Pracownikom oferujemy bogaty pakiet socjalny oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom – specjalistycznym, językowym oraz z zakresu rozwoju osobistego. Dla studentów przygotowaliśmy program płatnych praktyk, pełnych wyzwań i ambitnych zadań.

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów i absolwentów studiów oraz specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości, informatyki, zarządzania, ekonomii, logistyki oraz języków obcych. Ponadto, w ArcelorMittal Business Center of Excellence cenimy motywację i chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces rekrutacyjny w BCoE ma na celu wyłonienie najlepszych pracowników oraz praktykantów. Składa się z trzech etapów, jakimi są: przesłanie aplikacji, selekcja kandydatów, testy merytoryczne i weryfikacja języków oraz rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem działu HR oraz liderem. Ze względu na ciągły rozwój naszego Centrum i liczne projekty rekrutacja trwa przez cały rok!

Jeżeli są Ci bliskie nasze wartości i myślisz, że mógłbyś dołączyć do grona naszych pracowników, zapraszamy do aplikowania!