Temat tygodnia
Zobacz, co oznaczają pojęcia: białe, niebieskie, zielone czy różowe kołnierzyki.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
DSV ISS

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, a pozostałe w 80 innych krajach. W Polsce działają spółki DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea, DSV Solutions. DSV ISS jest zlokalizowana w Warszawie. Zatrudniamy 800 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa.

 

DLACZEGO MY?

W DSV ISS znajdziesz wszystko, by pozytywnie rozpocząć lub z sukcesem rozwinąć swoją karierę. Globalne doświadczenie. Praca z nami to prawdziwie międzynarodowe doświadczenie. Wyobraź sobie, że masz kolegów z pracy na 6 kontynentach! Zaufanie i transparentność są konieczne, aby odnosić sukcesy i być zadowolonym z pracy. Cenimy dobrą atmosferę, wspieramy się nawzajem i dzielimy wszystkimi kluczowymi informacjami, aby w pełni rozumieć sens naszej pracy. Doskonałość. Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Mamy ambitne cele i łatwo się nie poddajemy. Jesteśmy przekonani, że każdy może zostać cenionym ekspertem. Rozwój, który nigdy się nie kończy. Doceniamy regularny feedback i uczymy od siebie nawzajem. Zapewniamy jasną ścieżkę kariery i proces oceny. Oferujemy szkolenia, kursy języka angielskiego, a wybranym pracownikom – program dla Talentów i Program Managerski.

BENEFITY: kursy Business English dla wszystkich pracowników, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świąteczne, imprezy integracyjne.

 

KOGO SZUKAMY?

Młodych osób zmotywowanych do rozpoczęcia kariery w międzynarodowej korporacji, jak i doświadczonych specjalistów. Pasujesz do nas, jeśli lubisz pracę zespołową, dobrą atmosferę i ciekawe wyzwania.

 

DZIAŁY, DO KTÓRYCH NAJCZĘŚCIEJ REKRUTUJEMY

  • Finanse,
  • Wsparcie Biznesu,
  • IT,
  • Administracja Celna,
  • Likwidacja Szkód Transportowych.

 

APLIKUJ

DSV ISS intensywnie się rozwija – zwykle mamy wiele otwartych rekrutacji. Odpowiedz na wybrane ogłoszenie(a) lub prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@pl.dsv.com.