Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
EY (dawniej Ernst & Young)

Opis firmy:

Jesteśmy globalną firmą doradczą – pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3000, a pracujemy w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami. Wierzymy w Ciebie, wykorzystaj w pełni swoje możliwości.

Dlaczego warto aplikować do EY?

Im bardziej różnorodne składniki, tym bardziej efektywna formuła wzrostu doświadczenia. Zrozum zjawiska, które kształtują biznes i poznaj najlepsze sposoby na to, by działał lepiej. Sprawdź się przy projektach dla różnych branż i odkryj swój własny wzór na karierę.

W EY dotrzesz tam, gdzie chcesz, najszybciej jak to możliwe.

Proces aplikacji do firmy:

  • Znajdź ofertę i aplikuj
    Wejdź na ey.com/kariera i wybierz ofertę dla siebie. Jeśli aplikujesz do nas po raz pierwszy, załóż swój profil i dołącz CV.
  • Rozwiąż testy
    Dokładnie zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli rekruter da Ci zielone światło, otrzymasz link do testów online. Wypełnij je, gdzie tylko chcesz.
  • Spotkajmy się
    Jeśli pozytywnie zaliczysz testy, czeka na Ciebie ostatni etap. Zaprosimy Cię do biura na rozmowę z rekruterem oraz osobami z działu, w którym będziesz pracować.

Praktyki: 

Dobrze rozpoczęta kariera niejedno ma imię. Możesz dopasować naszą ofertę do swojej dyspozycyjności. Chcesz połączyć studia z biznesowym doświadczeniem? Wybierz Program Praktyk lub Program Dwuletni.

Jeśli chcesz przełączyć rozwój na pełną moc i masz już licencjat – wybierz Pracę Stałą. Niezależnie od tego, czy planujesz karierę Managera czy Eksperta, mamy coś dla Ciebie i chcemy Cię poznać.

Wszystkie dostępne oferty znajdziesz zawsze na: ey.com/kariera

Dowiedz się więcej:

www.ey.com/kariera

Facebook

Twitter

Instagram

Adres: 

Rondo ONZ 1, Warszawa