Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
EY (dawniej Ernst & Young)

Zacznij poziom wyżej

Kim jesteśmy?

EY to światowy lider w obszarze profesjonalnych usług doradczych zatrudniający ponad 240 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego, prawnego i transakcyjnego, ze 150 krajów. EY to również największa firma doradcza na polskim rynku, w której pracuje blisko 2800 profesjonalistów.

Są tacy, dla których wyzwania to udział w prestiżowych projektach dla największych firm na rynku. Jest miejsce, w którym takie zadania to codzienność – tak właśnie wygląda praca w EY Polska. Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes. To dla nas ważne, bo uważamy, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat. Ta myśl wyraża się w naszej misji – Building a Better Working World.

Badanie sprawozdań finansowych z każdej branży, fuzje i przejęcia, wyceny spółek, cyberbezpieczeństwo, tropienie piramid finansowych, analiza inwestycji, międzynarodowe strategie podatkowe, rozprawy sądowe, doradztwo strategiczne – niezależnie od tego, który dział wybierzesz, czekają na Ciebie prawdziwe wyzwania.

Im bardziej różnorodne składniki, tym bardziej efektywna formuła wzrostu doświadczenia. Zrozum zjawiska, które kształtują biznes i poznaj najlepsze sposoby na to, by działał lepiej.

Sprawdź się przy różnorodnych projektach i odkryj swój własny wzór na karierę.

Kogo szukamy?

Ważny jest otwarty umysł i zdolności analityczne. Jeśli lubisz poznawać nowe rzeczy i potrafisz sprawnie rozwiązywać problemy, szybko spojrzysz na świat z perspektywy, z której widać więcej. Przyda Ci się także umiejętność pracy w zespole oraz dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Więcej informacji o oczekiwaniach na konkretnym stanowisku oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na stronie kariery.

Zacznij poziom wyżej.

 

Dowiedz się więcej:

rekrutacja@pl.ey.com

www.ey.com.pl

www.ey.com/kariera

FacebookTwitterInstagram

YouTubeLinkedIn

Plany rekrutacyjne 2018/2019:

  • Płatne praktyki: 150+;
  • Praca stała: 150+.

Działy prowadzące rekrutację:

Audyt, Doradztwo Podatkowe, Doradztwo Biznesowe (w tym Doradztwo IT), Doradztwo Transakcyjne, Kancelaria EY Law.

Benefity dla pracowników:

  • Karty sportowe;
  • Zniżki na kino i teatr;
  • Masaże;
  • Świeże owoce;
  • Dodatkowe ubezpieczenie;
  • Opieka medyczna;
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych i nauki języków.

Preferowane kierunki studiów:

Poszukujemy studentów i absolwentów (już od poziomu licencjatu) kierunków ekonomicznych (m.in. ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, metody ilościowe, ekonometria); prawniczych (prawo, administracja); technicznych (m.in. informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka przemysłowa) oraz nauk ścisłych (m.in. matematyka, fizyka, chemia).

Jeśli Twojego kierunku nie ma na powyższej liście, ale masz analityczny umysł, interesujesz się biznesem i potrafisz to udowodnić – chętnie zobaczymy także Twoją aplikację.

Lokalizacje:
Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań i Wrocław