Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FRANKLIN TEMPLETON

More Than Finance

Franklin Templeton to wiodąca globalna organizacja zarządzająca inwestycjami od ponad 70 lat. Naszym najważniejszym zasobem są ludzie. Zatrudniamy ponad dziewięć tysięcy pracowników w 35 krajach na całym świecie na potrzeby obsługi ponad 240 produktów finansowych, co pozwala nam oferować wyjątkowo szeroką gamę różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. Nasze firmowe wartości odzwierciedlają to, co najlepsze w naszych pracownikach. Koncentrujemy się na potrzebach klienta, budowaniu relacji, osiąganiu wysokiej jakości wyników i uczciwości w działaniu. Staramy się także zapewniać naszym pracownikom równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nasza działalność w Polsce

Jesteśmy obecni na polskim rynku od niemal 20 lat, czyli od otwarcia naszego oddziału w Warszawie, pełniącego funkcję biura regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. Aktualnie w Polsce mamy oddziały w dwóch miastach: Warszawie i Poznaniu. Poznańskie biuro jest największym w Europie i liczy około 1000 pracowników, którzy od lipca 2019 r. pracują w nowoczesnym i ekologicznym biurze na Nowym Rynku. Przeprowadzka do nowego miejsca, związana z nieustającym rozrostem firmy, niesie ze sobą nowe możliwości rozwoju zawodowego w naszej organizacji. Kilka rozbudowanych linii biznesowych, kilkadziesiąt działów i różnorodność pełnionych funkcji sprawia, że zatrudniamy osoby z różnym stażem zawodowym i wykształceniem. 

Kogo szukamy

Poszukujemy pracowników z dobrą znajomością języka angielskiego, chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej drogi zawodowej w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy to osoby, które ukończyły różne kierunki studiów i mają bardzo różnorodne doświadczenie. Oferujemy staże dla studentów, pracę dla absolwentów, a także stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz liderskie. 

Rozpocznij karierę z nami

Możesz dołączyć do naszej organizacji, będąc jeszcze studentem. Przez cały rok oferujemy płatne programy stażowe, które trwają 6 miesięcy i dają możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej organizacji przy wsparciu specjalistów. 

Możliwości rozwoju

Rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników ma dla nas kluczowe znaczenie, ponieważ wierzymy, że wykwalifikowani ludzie umacniają naszą firmę. Jesteśmy zwolennikami nauki poprzez praktyczne doświadczenie, dzielenie się wiedzą oraz stwarzanie pracownikom możliwości nawiązywania kontaktów, budowania relacji i pozyskiwania informacji zwrotnej z różnych źródeł.

Rozwój to dla nas nie tylko nabywanie umiejętności zawodowych. Poprzez udział w rożnego rodzaju inicjatywach pracowniczych, grupach zainteresowań czy akcjach charytatywnych nasi pracownicy mają szansę rozwinąć się w innych obszarach czy wesprzeć działania na rzecz lokalnej społeczności. 

Dowiedz się więcej:

www.franklintempletoncareers.com

Plany rekrutacyjne 2019/20:

 • Praca,
 • Praktyki – nabór przez cały rok. 

Działy prowadzące rekrutację:

 • US and International Transfer Agency,
 • Franklin Templeton Services,
 • Global Marketing Services,
 • Project Management Office,
 • Franklin Templeton Technology,
 • Global Product Strategy,
 • Finance,
 • Accounting.

Lokalizacja:

 • Poznań,
 • Warszawa.

Adres:

FRANKLIN TEMPLETON INVESTMENTS POLAND SP. Z O.O.

ul. Przemysłowa 3, Poznań