Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Grant Thornton

Nigdzie nie ma takich szefów jak u nas!
Przekonaj się sam – zacznij od stażu i zostań na dłużej

Kim jesteśmy? 

Od ponad 25 lat tworzymy w Polsce wyjątkowe miejsce pracy – dołącz do nas! Przywita Cię ponad 550-osobowy zespół ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiący wyzwania, otwarty na nowe pomysły i rozwiązania.

Nasza kultura organizacyjna skupia się wokół 4 wartości: możesz być sobą, masz wpływ, jesteś członkiem wyjątkowego zespołu, ciągle się rozwijasz. Ludzie są dla nas najważniejsi, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom i dbać o pracowników. Zapewniamy elastyczne godziny pracy oraz home office, a także kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną. Organizujemy konkursy, w których można zdobyć np. dofinansowanie na rozwój pasji. Wspólnie tworzymy wyjątkową atmosferę pracy, świętujemy ważne wydarzenia z życia pracowników, organizujemy spotkania integracyjne. Dbamy też o rozwój poprzez jasno określoną ścieżkę awansowania, bogaty pakiet szkoleń oraz wsparcie w zdobywaniu uprawnień zawodowych. 

Kogo szukamy? 

Cenimy ludzi, którzy potrafią myśleć analitycznie, ponieważ zapewnia to szeroki rozwój w świecie biznesu. Niezwykle istotna jest również komunikatywność, umiejętność współpracy i otwartość. Pracujemy bowiem w środowisku dzielenia się wiedzą i pracy zespołowej. Niezbędna jest też odpowiedzialność i dokładność. 

Praktyka-staż-praca

Oferujemy bogaty program praktyk i staży studenckich, zapewniając: elastyczny grafik (uwzględniający zajęcia na studiach), wynagrodzenie, udział w realnych projektach. Najlepsi praktykanci i stażyści otrzymują propozycję pracy. 

Proces rekrutacyjny

Odwiedź naszą stronę www.grantthornton.pl/kariera i wyślij CV. Jeśli Twój profil nas zainteresuje, zaprosimy Cię na spotkanie w jednym z naszych biur. Zapytamy Cię o Twoje doświadczenia (nie tylko zawodowe), oczekiwania, plany na przyszłość. Możemy poprosić Cię również o rozwiązanie testu z j. angielskiego lub zadania merytorycznego. Opowiemy Ci dokładnie o stanowisku, abyśmy mogli wzajemnie lepiej się poznać. Niezależnie od naszej decyzji rekrutacyjnej, na pewno otrzymasz feedback.

Poszukujemy absolwentów kierunków:

 • Finanse i rachunkowość,
 • Prawo,
 • Ekonomia,
 • Matematyka finansowa,
 • Zarządzanie / Administracja.

Dowiedz się więcej:

www.grantthornton.pl/kariera 

rekrutacje@pl.gt.com

Facebook

Instagram

LinkedIn

Twitter

Rekrutujemy do działów:

 • Audyt (finansowy, wewnętrzny),
 • Doradztwo (podatki, transakcje kapitałowe, due diligence, ceny transferowe, konsulting, zarządzanie projektami, doradztwo europejskie),
 • Outsourcing (księgowość, kadry i płace),
 • Kancelaria Prawna,
 • Digital Drive (doradztwo cyfrowe, badania User Experience, cyberbezpieczeństwo),
 • Wsparcie biznesu (marketing, HR, administracja, IT).

Lokalizacja:

Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków, Toruń

Adres siedziby firmy:

Grant Thornton
ul. abpa A. Baraniaka 88 E, bud. F
61-131 Poznań

tel. (61) 625 11 00