Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Jacobs

Jacobs (wcześniej CH2M) jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego.

W Polsce jesteśmy obecni od 1996 r. i obecnie zatrudniamy ponad 1000 osób, w tym około 500 inżynierów oraz około 500 specjalistów różnych branż (księgowość, HR, zakupy, IT), tworzących centrum usług wspólnych.

Wspieramy możliwości rozwoju zawodowego w motywującym i twórczym środowisku pracy. Nasze nowe biuro z widokiem na Wawel oferuje przyjazne warunki pracy, owoce i napoje, restauracje ze zniżkami dla pracowników, atrakcyjne benefity.

Kogo szukamy

Poszukujemy i zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem zawodowym, jak też tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Oferujemy również praktyki zawodowe i staże, które często prowadzą do zatrudnienia na stałe po zakończeniu studiów. Zapraszamy do aplikowania absolwentów kierunków: Finanse i rachunkowość, Audyt, Controlling, Ekonomia, Zarządzanie. Wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego i chęci rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Etapy rekrutacji

Załącz swoje CV oraz krótki list motywacyjny za pośrednictwem strony internetowej: www.jacobs.com/careers. Po pomyślnym przejściu etapu wstępnej weryfikacji zgłoszeń nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby bliżej poznać Twoje doświadczenie i kompetencje. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie w naszym biurze. O wynikach poinformujemy Cię w terminie do 2 tygodni od rozmowy.

Dowiedz się więcej:

www.jacobs.com/careers

Facebook

LinkedIn

Instagram

Adres:

JACOBS
ul. Marii Konopnickiej 31, Kraków