Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC

Zmień perspektywę. Dołącz do PwC i zmieniaj zasady gry. Be a game changer.

Kim jesteśmy? 

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 236 tysięcy pracowników  w 158 krajach, dostarczamy naszym klientom najwyższą  jakość usług w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, doradztwa  podatkowego i prawnego oraz transformacji cyfrowej.  W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie,  Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie  i Rzeszowie, a także Financial Crime Unit w Gdańsku oraz dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. 

Co nas wyróżnia? 

Siłą PwC są ludzie. Obecnie zatrudniamy w Polsce już ponad  4 500 osób. Ponad 70% wszystkich pracowników to osoby poniżej  35. roku życia. Każda nowa osoba dołączająca do PwC ma do dyspozycji  Buddiego, który pomaga jej w pierwszych miesiącach pracy. 

Funkcjonuje u nas szereg różnych programów mających wpływ  na budowanie przyjaznej atmosfery np.: coach – coachee, big brother  – big sister, czy PwC Joy, w ramach którego zapewniamy np.  masaże w biurze. Organizujemy także wolontariat pracowniczy,  dający możliwość przeznaczania kilku godzin w miesiącu na działalność  społeczną. Pracownicy PwC mogą korzystać również z elastycznego  czasu pracy, świeżych owoców każdego dnia i aktywności  sportowych dofinansowanych przez firmę. 

Staże i praktyki 

W zależności od zespołu płatne praktyki w PwC trwają  od 3 do 9 miesięcy. Na praktyki mogą aplikować absolwenci  i studenci 3. roku studiów I stopnia oraz studenci i absolwenci  studiów II stopnia. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego  – najważniejsze są dla nas zdolności analityczne, umiejętności  logicznego myślenia i chęć rozwijania swoich umiejętności. Jako  jedni z niewielu pracodawców na rynku mamy program praktyk  letnich WEX skierowanych już do studentów I i II roku I stopnia. 

Proces rekrutacyjny 

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk lub zatrudnieniem zapraszamy  na naszą stronę www.pwc.pl/kariera (sekcja student).  W pierwszym kroku prosimy o zaaplikowanie na konkretne  ogłoszenie. Aplikujący może udostępnić nam CV albo profesjonalny  profil w mediach społecznościowych. 

Po zaaplikowaniu on-line prosimy o wypełnienie testu weryfikującego  analityczne myślenie. W kolejnym kroku zapraszamy  do nagrania videotestu z języka angielskiego. Kandydat może  w dogodnym dla siebie miejscu i czasie nagrać swoje odpowiedzi.  Ostatnim etapem jest spotkanie w biurze PwC – w zależności  od działu, do którego prowadzona jest rekrutacja – może  to być rozmowa z menedżerem albo mini Assessment Centre. 

Nasze wartości

#Act with integrity #Work together #Make a difference #Care #Reimagine the possible

Dowiedz się więcej:

kariera@pl.pwc.com

LinkedIn

Instagram

Facebook

Siedziba główna:

ul. Lecha Kaczyńskiego 14, Warszawa

Lokalizacje:

  • Warszawa
  • Gdańsk
  • Katowice
  • Opole
  • Kraków
  • Łódź
  • Poznań
  • Rzeszów
  • Wrocław