Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Securities Services (BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce)

Kim jesteśmy?

BNP Paribas Securities Services to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych i funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Jesteśmy jednym z największych banków powierniczych na świecie. Działamy w 34 krajach, rozwijając się dynamicznie zarówno globalnie, jak i lokalnie.

Co nas wyróżnia?

Na pewno świetna atmosfera pracy i kultura organizacyjna oparta na innowacyjności, otwartości i wzajemnym szacunku. Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów, bogatą ofertę szkoleń oraz możliwość rozwoju na jednej z sześciu ścieżek kariery. Współfinansujemy naukę języków obcych, studia podyplomowe oraz profesjonalne certyfikaty zawodowe takie jak Prince, Agile, ACCA, CISI, PMI, itp.

Kogo szukamy?

Kandydatów chcących rozwijać się w branży finansowej. Ponad 20% naszych pracowników to obcokrajowcy, podobnie jak znaczna część naszych partnerów biznesowych. W związku z tym dobra znajomość angielskiego to dla nas warunek konieczny. Znajomość języka francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem. Kompetencje, których poszukujemy, to przede wszystkim umiejętność współpracy, dokładność i proaktywność.

Zacznij z nami!

Rekrutujemy przez cały rok, a oferowane przez nas staże są płatne. Parzenie kawy? Nie u nas. Od pierwszego dnia staniesz się integralną częścią zespołu, wykonując te same ambitne zadania, co twoi bardziej doświadczeni koledzy.

Najlepszym stażystom oferujemy umowę o pracę.

Dowiedz się więcej:

www.joinbnpparibas.pl

recruitment.poland@bnpparibas.com

Facebook

LinkedIn

YouTube

Adres:

BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES
ul. Wronia 31, Warszawa