Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
State Street Bank Poland

Dla nas sukces to wpływ – naszych pracowników na klientów, lokalną społeczność i siebie nawzajem.

Kim jesteśmy

State Street Bank Polska to bank depozytariusz, instytucja finansowa świadcząca usługi klientom instytucjonalnym – funduszom inwestycyjnym, emerytalnym, firmom ubezpieczeniowym, instytucjom publicznym. 

Budujemy naszą markę w branży usług finansowych od innowacji technologicznych i produktu, po odpowiedzialność korporacyjną i rozwój lokalnych społeczności. Jako światowy lider wśród dostawców usług finansowych jesteśmy globalnym pracodawcą zatrudniającym zróżnicowaną kadrę pracowniczą z bogatym doświadczeniem oraz siecią ponad 35 000 pracowników na ponad 100 rynkach finansowych. Zatrudniamy specjalistów w ponad 40 działach w naszych biurach w Krakowie i Gdańsku. Tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się zaangażowani, docenieni, a także otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania w pełni ich potencjału.

Oferujemy pracę z widokiem na: 

 • Rozwój – szkolenia techniczne i warsztaty umiejętności miękkich oraz programy dofinansowania dokształcenia (np. studia podyplomowe), zajęcia językowe w grupach, programy mentoringu.
 • Benefity – wszechstronny i elastyczny pakiet świadczeń socjalnych, uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe dni urlopu, karty sportowe typu Multisport czy bilety do kina.
 • Dobrą atmosferę i pracę zespołową. Dla nas sukces to wpływ, jaki nasi pracownicy mają na naszych klientów, lokalną społeczność oraz na siebie nawzajem.

Tworzymy środowisko pracy, w którym nasi pracownicy czują się zaangażowani, docenieni, a także otrzymują wsparcie niezbędne do wykorzystania pełni ich potencjału.

Kogo szukamy: 

 • studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów kierunków ekonomicznych tj. księgowość, zarządzanie, bankowość i finanse; absolwenci innych kierunków studiów będą także rozważani;
 • profesjonalistów i managerów z doświadczeniem w sektorze usług finansowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów w obszarze Fund Accounting, Hedge Fund Accounting, Pricing, Derivatives, Financial Reporting Accounting, Financial Analysis, Market Data Analysis, Compliance Analysis, Risk Analysis.

Główne wymagania to biegła znajomość języka angielskiego oraz zdolności analityczne.

Wykształcenie ekonomiczne jest tutaj dodatkowym atutem.

Terminy rekrutacji: cały rok.

Jak do nas dołączyć

Odwiedź naszą stronę www.statestreet.com/pl i dowiedz się więcej na temat naszych aktualnych ofert pracy i aplikuj na tę, która Ci odpowiada.

Spotkaj się z nami na targach pracy, na uczelni. Polub naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami i ofertami pracy State Street Bank Polska.

Dowiedz się więcej:

www.statestreet.com/pl

Facebook

Profil praktykanta/stażysty:

 • student kierunków ekonomicznych i finansowych,
 • znajomość języka angielskiego (znajomość języka francuskiego lub włoskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

Poszukujemy absolwentów kierunków:

 • finansowych,
 • ekonomicznych (studenci innych kierunków tez są brani pod uwagę).

Lokalizacje:

 • Kraków
 • Gdańsk

Adres:
ul. Podgórska 36, Kraków