23 kwietnia
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: KPMG

Konkurs podatkowy Tax'n'You 2018

Tax’n’You to coroczny konkurs wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala uczestnikom rozgrywek skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Konkursy
Kategoria: Podatki

Konkurs skierowany jest do:

  • studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia,
  • studentów III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich,
  • studentów l lub II roku studiów magisterskich uzupełniających,
  • absolwentów studiów magisterskich z 2017 roku.

Przebieg konkursu

Aby wziąć udział w konkursie Tax’n’You należy w terminie od 26 marca do 23 kwietnia wejść na stronę kpmg.taxandyou.pl i wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie rozwiązać ankietę konkursową. Do kolejnego etapu – finału, który odbędzie się 18 maja w Warszawie – zostaną zaproszone osoby, które udzielą jak najwięcej poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Na rozgrywkę finałową składają się trzy zadania:

  1. kazus,
  2. prezentacja,
  3. znajomość terminologii podatkowej.

Uczestnicy będą pracować w grupach, jednak ich starania zostaną ocenione indywidualnie przez Kapitułę Konkursu.

Nagrody w konkursie

Konkurs Tax’n’You to nie tylko szansa skonfrontowania wiedzy akademickiej o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie rynek stawia obecnie przed nowoczesnym doradcą podatkowym, ale także możliwość wygrania wartościowych i atrakcyjnych nagród.

  • I miejsce: umowa o pracę w jednym z biur KPMG w Polsce, nagroda finansowa w wysokości 5 000 PLN oraz wartościowe nagrody rzeczowe.
  • II miejsce: umowa o pracę w jednym z biur KPMG w Polsce, nagroda finansowa w wysokości 3 000 PLN oraz wartościowe nagrody rzeczowe.
  • III miejsce: umowa o pracę w jednym z biur KPMG w Polsce, nagroda finansowa w wysokości 2 000 PLN oraz wartościowe nagrody rzeczowe.
  • Pozostali finaliści: praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce oraz wartościowe nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o konkursie oraz relacje z poprzednich edycji znaleźć można na stronie kpmg.taxandyou.pl.

Rejestracja do konkursu trwa do 23 kwietnia 2018 roku.

Kontakt
KPMG
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
Pracodawcy

Podobne wydarzenia

MSSF 15 – Przychody umów z klientami. Nowy model rozpoznawania
Warszawa 23 kwietnia
23 kwietnia Warszawa
Ogranizator PKF Consult
Kategoria
Księgowość
VIII Krajowa Konferencja Kontroli Zarządczej
Warszawa 24 kwietnia
24 kwietnia Warszawa
Ogranizator Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o. o.

Kategoria
Księgowość