Wydarzenie archiwalne
29 kwietnia
2018
Miasto: Warszawa
Organizator: KPMG

Konkurs podatkowy Tax'n'You 2018

Tax’n’You to coroczny konkurs wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala uczestnikom rozgrywek skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Konkursy
Kategoria: Podatki

Konkurs skierowany jest do:

  • studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia,
  • studentów III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich,
  • studentów l lub II roku studiów magisterskich uzupełniających,
  • absolwentów studiów magisterskich z 2017 roku.

Przebieg konkursu

Aby wziąć udział w konkursie Tax’n’You należy w terminie od 26 marca do 29 kwietnia wejść na stronę kpmg.taxandyou.pl i wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie rozwiązać ankietę konkursową. Do kolejnego etapu – finału, który odbędzie się 18 maja w Warszawie – zostaną zaproszone osoby, które udzielą jak najwięcej poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.

Na rozgrywkę finałową składają się trzy zadania:

  1. kazus,
  2. prezentacja,
  3. znajomość terminologii podatkowej.

Uczestnicy będą pracować w grupach, jednak ich starania zostaną ocenione indywidualnie przez Kapitułę Konkursu.

Nagrody w konkursie

Konkurs Tax’n’You to nie tylko szansa skonfrontowania wiedzy akademickiej o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie rynek stawia obecnie przed nowoczesnym doradcą podatkowym, ale także możliwość wygrania wartościowych i atrakcyjnych nagród.

  • I miejsce: umowa o pracę w jednym z biur KPMG w Polsce, nagroda finansowa w wysokości 5 000 PLN oraz wartościowe nagrody rzeczowe.
  • II miejsce: umowa o pracę w jednym z biur KPMG w Polsce, nagroda finansowa w wysokości 3 000 PLN oraz wartościowe nagrody rzeczowe.
  • III miejsce: umowa o pracę w jednym z biur KPMG w Polsce, nagroda finansowa w wysokości 2 000 PLN oraz wartościowe nagrody rzeczowe.
  • Pozostali finaliści: praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce oraz wartościowe nagrody rzeczowe.

Więcej informacji o konkursie oraz relacje z poprzednich edycji znaleźć można na stronie kpmg.taxandyou.pl.

Rejestracja do konkursu trwa do 29 kwietnia 2018 roku.