Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
26 kwietnia
do 28 kwietnia
2021
Miasto:
Organizator: Koło Naukowe Rachunkowości UEK

II Edycja „Forum Rachunkowości”

Już 26-28 kwietnia 2021 r. w formie online za pośrednictwem platformy Zoom odbędzie się II edycja „Forum Rachunkowości”, organizowanego przez Koło Naukowe Rachunkowości działające na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie we współpracy ze State Street Bank.

Nasz patronat
Typ wydarzenia: Targi pracy
Kategoria: Księgowość

Czym jest Forum Rachunkowości?

Jest to wydarzenie, które narodziło się w myśl motta członków Koła Naukowego Rachunkowości UEK - “Z miłości do rachunkowości”.

Głównym celem wydarzenia jest popularyzowanie różnych gałęzi rachunkowości wśród młodego społeczeństwa, zwłaszcza studentów. Jego szczególną misją jest zaprezentowanie studentom fascynującego świata rachunkowości w wymiarze praktycznym.

Forum Rachunkowości składa się z cyklu warsztatów i prelekcji prowadzonych przez praktyków ze świata rachunkowości i finansów. 

Prelegenci ci są osobami zawodowo zajmującymi się rachunkowością w jej wielorakich aspektach. Posiadają oni nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim cenne doświadczenie, zdobyte dzięki swojemu zaangażowaniu i stażowi pracy. Dlatego Forum Rachunkowości jest niepowtarzalną okazją do podnoszenia wiedzy oraz rozwijania potrzebnych na rynku pracy kompetencji.

Kiedy i gdzie odbędzie się Forum?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26, 27 oraz 28 kwietnia 2021 r. w formie ONLINE za pośrednictwem platformy ZOOM.

Jaką tematykę obejmują warsztaty i prelekcje?

Podczas Forum Rachunkowości odbywają się warsztaty oraz prelekcje dotyczące różnych gałęzi rachunkowości. Rachunkowość przedstawiana jest w odsłonach takich jak: rachunkowość zarządcza, finansowa czy podatkowa. Ponadto poruszane są zagadnienia współczesnej księgowości czy wyzwań związanych z pracą zawodową w działach księgowych i finansowych. Dzięki temu, każdy uczestnik może wybrać interesującą go tematykę!

Informacje dla uczestników:

Udział w każdym ze spotkań jest całkowicie BEZPŁATNY, a za uczestnictwo w każdym z nich przewidziane są CERTYFIKATY uczestnictwa.

Obowiązuje rejestracja uczestników, dostępna na stronie: https://knr.uek.krakow.pl/ii-forum-rachunkowosci/

Podczas wydarzenia odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać ciekawe upominki i nagrody sponsorowane przez partnerów wydarzenia.

Zapraszamy do obserwowania profilu Forum Rachunkowości na Facebooku, żeby być na bieżąco z wszelkimi informacjami o prelegentach oraz tematach warsztatów!