Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Diakonowicz partnerem w Grant Thornton

Marcin Diakonowicz dołącza do Grant Thornton na stanowisko Partnera. Obowiązki te obejmie 22 grudnia, kiedy wygasa jego zakaz konkurencji.
Kategoria: Awanse
03.12.2019

Marcin Diakonowicz w Grant Thornton obejmie funkcję Partnera i będzie nadzorował warszawski oddział Departamentu Audytu oraz będzie odpowiadał za rozwój biznesu na tym rynku.

Nowy Partner w swojej dotychczasowej karierze odpowiadał przede wszystkim za obsługę dużych polskich firm prywatnych, w tym rodzinnych. To segment, w który jest i przez lata był najmocniej reprezentowany w strukturze klientów Grant Thornton, dlatego kompetencje i doświadczenie Marcina pozwolą umocnić pozycję Grant Thornton w tej specjalizacji.

Jego drugą specjalizacją jest obsługa klientów niemieckojęzycznych i firm z niemieckim kapitałem, dlatego w Grant Thornton będzie też tworzył tzw. German Desk, czyli komórkę wyspecjalizowaną w kontaktach z klientami związanymi z regionem DACHL.

Marcin Diakonowicz to trzecia osoba, która dołączyła do grona Partnerów w Grant Thornton. Wcześniej, z początkiem listopada nominacje partnerskie w Departamencie Outsourcingu otrzymały Anna Łuńska i Dorota Kosińska, dotychczasowe Senior Managerki. 

Źródło: Grant Thornton.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również