Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Mariola Dąbrowska-Macii Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych w Exalo Drilling

Pod koniec kwietnia Mariola Dąbrowska-Macii została Członkiem Zarządu spółki Exalo Drilling, gdzie będzie odpowiadała za aspekty finansowe spółki.
Kategoria: Awanse
19.05.2014
Mariola Dąbrowska-Macii jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła również studia podyplomowe - Finanse i Opodatkowanie Przedsiębiorstw w Szkole Głównej Handlowej oraz uzyskała międzynarodowe kwalifikacje zawodowe w dziedzinie rachunkowości zarządczej CIMA - Chartered Institute of Managament Accountants. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w pionach finansowych i sukcesy w zarządzaniu.

W latach od 1993 do 1997 pracowała w pionie księgowości w Kolporter. Od 1997 do 2001 była Administratorem Ryzyka Kredytowego w BIG Bank. W latach 2001-2004 piastowała stanowisko Dyrektora Oddziału w Banku Millennium - Prestige. Dzięki jej wysiłkom uzyskano wzrost obrotów o 40 proc. oraz znaczną poprawę zyskowności. Od 2004 roku zatrudniona była w spółce Bacardi-Martini Polska na stanowisku Kontroler Finansowy (na rynki: Polska, Litwa, Łotwa, Estonia), a następnie jako Dyrektor ds. Finansowych i Administracji (na rynki: Polska, Czechy, Słowacja). Kreowała politykę finansową spółki, uczestniczyła w restrukturyzacji firmy i tworzeniu strategii finansowej, inwestycyjnej oraz sprzedażowej.

Źródło: www.exalo.pl

Zobacz również