Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Michał Herbich członkiem zarządu dwóch spółek grupy Aviva

W listopadzie 2012 roku Michał Herbich został powołany na stanowisko członka zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie SA i Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych.
Kategoria: Awanse
26.11.2012
Michał Herbich

Michał Herbich jest licencjonowanym aktuariuszem, doktorem nauk fizycznych Uniwersytetu Warszawskiego.  Ukończył także podyplomowe studia dla doradców inwestycyjnych przy Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.


Karierę zawodową w ubezpieczeniach rozpoczynał w 2002 roku w dziale aktuariatu finansowego  Commercial Union Polska Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie (obecnie Aviva), gdzie m.in. kierował sekcją wyceny aktywów i zobowiązań oraz uczestniczył we wdrażaniu metod wyceny kapitału ekonomicznego w brytyjskim podejściu ICA. W latach 2006-2010 pracował w firmie doradczej Trio Management prowadził projekty rozwoju produktów oraz wsparcia aktuarialnego dla firm ubezpieczeniowych i instytucji (w tym PIU i MPiPS), w tym również projekty due diligence. W 2010 pracował w centrali Aviva w Londynie, w departamencie Group Solvency. Pod koniec 2010 roku objął stanowisko aktuariusza Aviva TUnŻ oraz aktuariusza ds. kapitałowych grupy Aviva. W 2011 roku został dyrektorem ds. ryzyka grupy Aviva w Polsce oraz liderem projektu Solvency II, obejmującego w szczególności wdrożenie zasad ujednoliconego systemu zarządzania wg modelu Aviva. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również